همیشه و همه جا در دسترس شما هستیم

هر سوالی دارید جستجو کنید و یا از کارشناسان ما بپرسید

02166000779

09109143134

09109143135

09109143136

info@20payment.com

داشتن کارت های از پیش پرداخت Prepaid Cards در سفرهای خارجی می تواند واقعا سودمند باشد. این کارت ها را پیش از سفر با میزان مشخصی وجه شارژ نموده و با این کار چون قدرت شما در خرید قابل کنترل و در دسترس شماست، مانع از خرج کردن زیادی پول می شوید. در واقع، حد خرید و پرداخت های خود را براساس بودجه خود تنظیم می نمایید. افرادی که از کارت های از پیش پرداخت Prepaid Cards سود می برند: دانشجویانی که سهولت کارت اعتباری credit cards بدون ریسک بدهکار شدن والدینی که در جستجوی یک ابزار بودجه بندی برای فرزندان نوجوان خود هستند. کسانی که نمی توانند کارت اعتباری تهیه کنند یا حساب بانکی داشته باشند و به دنبال ایجاد و بالا بردن رتبه اعتباری خود می باشند. کسانی که تازه به کشوری وارد شده و باز کردن حساب بانکی و یا تهیه کارت اعتباری در شرایط فعلی برای آنها مقدور نیست.
بله، شما می توانید با کارت های خریداری شده از 20payment، به تمامی ارزها پرداخت انجام دهید. اما با توجه به اینکه ارز پایه این کارت ها، از نوع "دلار آمریکا" می باشد، در پرداخت هایی که نوع ارز آن ها غیر از دلار آمریکا باشد، واحد پول ابتدا توسط بانک تبدیل به معادل دلار آمریکا می شود و سپس پرداخت به دلار آمریکا انجام می گیرد. در نتیجه بانک در این موارد 4% کارمزد تبدیل نرخ ارز محاسبه و از کارت کسر می کند و بدین ترتیب مبلغی بیشتر از معادل مستقیم آن به دلار آمریکا از کارت کسر می شود. پس لازم است هنگام محاسبه موجودی مناسب برای کارت از محاسبه گری که در فرم "خرید ویزا کارت" قرار داده شده است، استفاده نمایید.
یک کارت اعتباری پیش پرداخت شده ( PrePaid ) می باشد که موجودیت فیزیکی ندارند و صرفا یک اعتبار مجازی و الکترونیک برای دارنده آن هستند که برای خریدهای online و تلفنی در اینترنت میتوان از آن استفاده کرد . عملکرد آن دقیقا به صورت سایر کارتهای اعتباری می باشد . تنها تفاوت آن اینست که این کارت تنها بصورت online قابل استفاده می باشد و شما می بایست قبل از خرید ، کارت خود را شارژ نمایید . توسط دو شرکت مستر کارت یا ویزا کارت ارائه می شود بنام ویزا کارت مجازی یا مستر کارت مجازی.
در صورتیکه برای پرداخت هزینه مقاله اتان شماره حساب در اختیارتان قرار گرفته ،به راحتی بوسیله صدور حواله سوئیفت پرداخت شما انجام میگیرد و در صورتیکه حساب پی پال در اختیارتان قرار دارد بوسیله افتتاح حساب پی پال توسط گروه سایت بیست پیمنت و یا صدور مستر کارت به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن میتوانید هزینه های خود را پرداخت کنید.
گروه بیست پیمنت با افتخار خدمات مربوط به پرداخت شما در زمینه اخذ ویزا را انجام می دهد . شما میتوانید از طریق این لینک https://bit.ly/2K4ZPCc با نحوه گرفتن مستر کارت اشنا شده و پرداخت خود را به ما بسپارید.
ابتدا به این نکته توجه کنید که جهت اخذ ویزای کانادا و انگشت نگاری باید به کشور دیگری سفر کرد ،این کشور در حال حاضر کشور ترکیه است .ولی اگر از طریق اژانس های مسافرتی اقدام کنید ممکن است به کشورهای ارمنستان، امارات و گرجستان سفر کنید که هزینه اقامت و سفر به این کشورها هم به عهده خود متقاضی ویزا می باشد.
اصل پاسپورت متقاضی با حداقل 6 ماه اعتبار+کلیه پاسپورت های قدیمی که در ان ویزا درج شده _ یک قطعه عکس 3/5 در4/5با زمینه سفید _ ترجمه شناسنامه _ ترجمه سند ازدواج (اگر همسر همسفر شماست ، اگر فرزندان هم همراه شما هستند ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل لازم است) _ تکمیل فرم اطلاعات فردی _ تکمیل مدارک مالی _ مدارک اسناد ملکی _ مدارک شغلی
ما چند سایت مطرح را به شما پیشنهاد دادیم در سایت در صورتی که از سایت دیگری بخواهید سفارش دهید با ما تماس بگیرید .
به محض سفارش توسط شما در کوتاه ترین زمان ممکن کار خرید بلیط انجام می شود و به ایمیل شما ارسال می گردد.
استرداد بلیط بستگی به سایتی دارد که شما درخواست سفارش دادید ولی کمترین زمان برگشت پول 60 روز می باشد با احتساب کم شدن 7 درصد کارمزد ما
مزیت استفاده از حساب پی پال: خرید آنلاین و پرداخت هزینه در تمام سایت های خارجی از رزرو هتل خارجی ، خرید بلیط هواپیما ، ثبت نام در آزمون های بین المللی ، خرید محصولات از سایت های معتبر، انتقال وجه به حساب افراد با پی پل و دریافت درآمد ارزی و .... قابل انجام می باشد.
به دلیل تحریم های مالی آمریکا علیه ایران، امکان افتتاح حساب پی پال از ایران وجود ندارد. ولی در صورتی که مقیم خارج از کشور می باشید می توانید از خدمات پی پال استفاده کنید. اگر هم در ایران ساکن هستید و نیاز به ساخت اکانت پی پال وریفای شده دارید می توانید از خدمات بیست پیمنت بهره ببرید.
بله، شما می‌توانید پرداخت و خرید از سایت eBay را به ما بسپارید و در کمترین زمان ممکن پرداخت شما انجام می‌گردد.شایان ذکر هست سایت eBay با توجه با تحریم های ایران، کالا برای ایران ارسال نمی شود. که باز می توانید از خدمات سایت دیگر ما بنام زاکولا استفاده نمائید.
بله، شما به راحتی می‌توانید در هر نقطه از جهان به حساب پی پال فرد دیگری به صورت شخصی و تجاری انتقال وجه دهید.
شما می‌توانید پس از ثبت نام و تکمیل مدارک خود و ثبت کردن اطلاعات بانکی (شماره شبا) درآمدهای ارزی خود را از طریق 20پیمنت به صورت ریالی دریافت کنید.
یک شبکه توافقی که یک سیستم پرداخت کاملا جدید و یک نوع پول کاملا دیجیتال را بوجود اورده است که بسیار شبیه پول نقد اینترنتی است.
20 پیمنت کلیه خدمات ارزی آنلاین با توجه به قوانین جاری کشور را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر از ریز خدمات می توانید به صفحه در باره ما مراجعه کنید.
ساعت کاری دفتر این مجموعه از ساعت 9 الی 17 بعد از ظهر می باشد که آمادگی ارائه خدمات حضوری و بدون هماهنگی قبلی به کاربران را دارند. کلیه سفارشات در کوتاهترین زمان ممکن ، کمتر از 1 الی 2 ساعت بعد از ثبت سفارش بررسی و در صورت نداشتن مشکل انجام می شود.
20 پیمنت دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نماد رسانه های دیجیتال وزرات ارشاد بوده و چندین سال سابقه کار در زمینه پرداخت های ارزی و سیستم های مالی آنلاین را دارد.
حالت اول این است که شما در سایت افزایش اعتبار دهید و پس از آن به هر دلیلی، از انجام سفارش خود منصرف شوید یا به هر دلیل دیگری سفارش شما کنسل شود و انجام نشود، در این حالت تمامی مبلغ دریافتی به حساب شما بازگردانده می شود و هیچ کارمزدی از شما دریافت نمی شود. در حالت دوم پس از ثبت سفارش توسط شما و انجام سفارش برای شما، ممکن است به دلایلی مثل کنسل شدن سفارش خود در سایت خارجی مورد نظر، کل یا بخشی از مبلغ ارزی به کارتها یا حساب های ما Refund (برگشت پول) شود. در این حالت پس از مکاتبه با سایت مورد نظر و مشخص شدن میزان مبلغ بازگشتی به کارت یا حساب ما و ارائه تاریخچه مکاتبات و رسیدها به ما، درخواست ریفاند شما تایید می شود. سپس معادل ریالی مبلغ ریفاند شده ظرف مدت حداکثر ۶ هفته و پس از کسر 5 درصد کارمزد برای مبلغ 200 دلار و کمتر از 200 دلار حداکثر 10 دلار برای مبالغ بالاتر از 200 دلار به قیمت روز دلار سایت، به حساب شما واریز می شود. فرآیند تایید ریفاند و واریز معادل ریالی آن به حساب شما، می تواند تا 6 هفته به طول بیانجامد.