خرید و پرداخت هزینه بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس خارجی
Flypgs.com Easyjet.com Expedia.com
Ryanair.com Atlasair.com Turkishairlines.com

خرید و پرداخت هزینه بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس خارجی

خدمات خرید بلیط

خرید بلیط مسافرت خارجی

یکی از مواردی که برای هر مسافرتی لازم است تهیه بلیط است. بسته به اینکه شما چه وسیله ای را برای مسافرت انتخاب کرده باشید راه های بسیاری برای تهیه بلیط وجود دارد. اولین راهی که به ذهن هر کسی میرسد مراجعه به آژانس مسافرتی است. اما هزینه ای که آژانس های مسافرتی برای تهیه بلیط از شما دریافت میکنند هزینه بسیار بالایی است. راه حلی که سایت 20پیمنت به شما ارائه میدهد استفاده از خدمات پرداخت ارزی است. در ادامه به توضیح مختصری از این موارد پرداخته می شود.

خرید بلیط هواپیمای خارجی

بلیط هواپیمای خارجی

در صورتی که بخواهید بلیط هواپیمای خارجی تهیه کنید، می توانید از خدمات پرداخت ارزی 20پیمنت استفاده کنید. به این صورت که شما مشخصات بلیط خود مانند سایت ارائه دهنده بلیط، تاریخ پرواز، ساعت پرواز و سایر موارد را در فرم مربوطه وارد میکنید و کارکنان سایت 20پیمنت از طرف شما اقدام به خرید بلیط میکنند.

توجه داشته باشید که بعضی سایتها فروشنده بلیط نیستند و در واقع جستجوگر بلیط هستند و معیار مناسبی برای خرید بلیط نیستند. برای مثال سایت skyscanner یک جستجوگر است و امکان خرید بلیط از آن وجود ندارد. سایتهایی که 20پیمنت جهت خرید بلیط هواپیما معرفی میکند سایت خطوط هوایی است، مانند پگاسوس ، ایزی جت ، ایرفرانس ، بریتیش ایروای ، سان اکسپرس ، ایر آسیا ، اطلس جت (اطلس جت) و سایر موارد است. با جستجو در سایت میتوانید آموزش نحوه خرید بلیط از این سایتها را پیدا کنید.

پس از طی تمام مراحل و ثبت سفارش توسط شما، بلیط های شما خریداری و رسید برای شما ارسال میشود. پس از آن شما میتوانید بلیط خود را از سایت مدنظرتان پیگیری نمایید.

خرید بلیط قطار خارجی

بلیط قطار خارجی

در بعضی مواقع این امکان وجود دارد که شما بخشی از سفر خود را با قطار انجام دهید. برای مثال در سفرهای اروپایی و یا سفر به روسیه و چین شما میتوانید بخشی از مسیر سفر خود را با قطار بپیمایید. در این مواقع تهیه بلیط قطار خارجی پیش از سفر و معلوم بودن برنامه یک حسن به حساب می آید. در چنین مواردی شما میتوانید سایت بلیط قطار را در کشور مقصد خود پیدا کنید و مراحل خرید آن را طی کنید. سپس فرم مربوطه به خرید بلیط قطار را در سایت 20پیمنت پر کنید تا خرید شما انجام شود.

تعداد سایتهای خرید بلیط قطار همچون خرید بلیط هواپیما بسیار زیاد هستند. در این وضعیت بایستی به اعتبار سایت ارائه دهنده دقت کنید. توجه داشته باشید که سایت 20پیمنت وظیفه اعتبارسنجی سایت ها را بر عهده نمیگیرد. برای تهیه بلیط قطار هم سایتهای بسیاری مانند: ریل اروپ ، گوارو ، اوریل و غیره هستند که شما میتوانید از هر یک از آنها برای تهیه بلیط استفاده کنید. توجه داشته باشید که بلیط قطار را از کشوری که قصد سفر به آن را دارید تهیه کنید.

خرید بلیط اتوبوس خارجی

خرید بلیط اتوبوس خارجی

سفر با اتوبوس بین شهر های مختلف هم گزینه ای است که میتواند هزینه سفرهای شما را به شدت کاهش دهد. علاوه بر این تجربه ای است جدید که امکان مقایسه خدمات در کشورهای مختلف را برای شما فراهم میکند. برای خرید بلیط اتوبوس خارجی هم مانند خرید بلیط هواپیما خارجی و خرید بلیط قطار خارجی شما میتوانید از خدمات سایت 20پیمنت استفاده کنید. برای خرید بلیط اتوبوس هم مانند بلیط هواپیما و بلیط قطار خارجی ابتدا سایت مد نظر خود را پیدا کنید و فرم مربوطه را در سایت 20پیمنت پر کنید تا بلیط اتوبوس خارجی برای شما تهیه شود و رسید آن برای شما ارسال گردد.

در تمام موارد بالا لازم است بدانید که هر سایت شیوه و روش خود را برای ارائه خدمات دارد که اطلاع و آگاهی از آن شیوه بر عهده مشتری است.

علاوه بر خدمات خرید بلیط هواپیما خارجی، خرید بلیط قطار خارجی و خرید بلیط اتوبوس خارجی شما میتوایند از سایر خدمات مسافرتی مانند رزرو هتل خارجی ، پرداخت هتل خارجی و خرید بلیط اماکن تفریحی خارجی نیز استفاده کنید. همچنین شما میتوانید پرداخت های مربوط به وقت سفارت خود از جمله هزینه وقت سفارت کانادا و هزینه وقت سفارت استرالیا و سایر سفارت ها را از طریق خدمات 20پیمنت انجام دهید.

در آخر در صورتی که هر سوالی داشته باشید میتوانید با کارشناسان 20پیمنت تماس بگیرید تا راهنمایی لازم را دریافت کنید.

صدور و شارژ مستر کارت MasterCard
امتیاز 4.5 از 26 رای