آخرین مطالب وبلاگ
کسب درآمد ارزی در سایت Graphicriver
مقالات
توسط : تیم محتوا

در صورتی که طراح هستید و برای فروش تصاویر، لوگو و طرح های خود به دنبال کسب درآمد ارزی می باشید، سایت گرافیک ریور به عنوان بازار آنلاین دیجیتال، می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد. شاید بتوان گفت کسب درآمد ارزی در سایت Graphicriver ، امروزه در میان بسیاری از کسانی که در حوزه طراحی فعالیت دارند، جذابیت خاصی داشته است.

خرید پرفکت مانی
مقالات
توسط : تیم محتوا

یکی دیگر از روش های انتقال ارز، پرفکت مانی می باشد که همانند سیستم های پرداخت آنلاین پی پال یا وب مانی عمل می نماید، با این تفاوت که ایران را در لیست تحریم خود نداشته و در برنامه اجرایی خود، زبان فارسی را نیز قرار داده است. 

خرید اکانت اسپاتیفای spotify
مقالات
توسط : تیم محتوا

سرویس  spotifyاز معتبرترین و شناخته شده ترین سرویس های موزیک در سطح دنیاست که دارای آرشیو آنلاین بسیار کامل و جامعی است. برای آن که بتوانید موزیک ها را در شرایط آفلاین و آنلاین به شکل نامحدود، داشته باشید، لازم است که خرید اکانت اسپاتیفای پریمیوم را انجام دهید.

صفر تا صد تحصیل در ژاپن
مقالات
توسط : تیم محتوا

تحصیل در ژاپن برای بسیاری از افراد، به جهت بالا بودن استانداردهای آموزشی، حائز اهمیت است. در سیستم آموزشی این کشور، به تمامی شاخه ها و رشته های آموزشی از قبیل رشته های فنی مهندسی ، علوم سیاسی و ... اهمیت خاصی داده شده و از کیفیت بالایی برخوردار است. 

کسب درآمد ارزی از سایت schematicstore
مقالات
توسط : تیم محتوا

برای کسب درآمد ارزی از سایت schematicstore سیستم خرید و تحویل بسیار ساده است. پس از پردازش محصول، کار دیگری نبایست انجام شود. سیستم پرداخت به صورت خودکار بعد از هر بار خرید، به حساب پی پال شما ،  کارمزد 65٪ از قیمت فروش را واریز می نماید. برای ویرایش کارهای شخصی خود به رابط های کاربری ویژه ای دسترسی خواهید داشت.

انتقال پول از پی پال به ایران
مقالات
توسط : تیم محتوا

اگر به عنوان فریلنسر فعالیت دارید و یا آن که کالا و خدماتی را با دیگر کشورها مبادله می کنید، لازم است که از یک حساب ارزی مطمئن و ایمن استفاده کنید. بسیاری از افراد پی پال را به جهت امنیت زیادی که دارد و سهولت در دسترسی به آن، انتخاب کرده اند. از همین رو به انتقال پول از پی پال به ایران نیاز خواهند داشت.

کسب درآمد ارزی از سایت teespring
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این سایت کاربران جهت فروش کالاهای سفارشی خود، کمپین هایی را در سایت  Teespring ایجاد می کنند و بدین ترتیب کسب درآمد ارزی از سایت teespring را خواهند داشت.

معرفی Money birds و کسب درآمد دلاری از طریق این بازی
مقالات
توسط : تیم محتوا

برای آشنایی بیشتر با سایت Money birds  و کسب درآمد دلاری از طریق این بازی، می توانید این مقاله را دنبال کنید. روند بازی در این سایت بسیار ساده بوده و می توانید به آسانی در آن درآمدزایی نمایید.

خرید از سایت storyblocks
مقالات
توسط : تیم محتوا

Storyblocks شرایط مناسبی را برای خلاقان فراهم می کند تا با برنامه اشتراکی متناسب با هر بودجه ای بتوانند سریعتر و بیشتر خلق کنند. فرقی نمی کند که شما یک فریلنسر هستید، یا عضوی از یک تیم بزرگ ، در سایت Storyblocks مجوزهایی ارائه می شود که به شما کمک می کند تا پروژه های خود را با امکانات نامحدود به طور مناسب پوشش دهید. خرید از سایت Storyblocks می تواند برای تمامی افراد جذاب باشد.

ISI آی اس آی چیست چگونه مقاله ISI بنویسیم
مقالات
توسط : تیم محتوا

آی اس آی موسسه اطلاعات علمی است که توسط یوجین کارفیلد، در سال 1960 فعالیت خود را آغاز کرده و سپس با خرید این موسسه توسط موسسه علمی تامسون ، به نام Thomson ISI نامیده شد. این موسسه در خصوص خدمات چاپ مقالات و نشریه ها فعالیت دارد. در این مقاله می خواهیم برای شما شرح دهیم که ISI چیست ؟ چگونه مقاله آی اس آی بنویسیم ؟ 

داغ ترین مطالب
ویدئو های برتر