آخرین مطالب وبلاگ
بررسی بهترین کارت های اعتباری بین المللی
مقالات
توسط : تیم محتوا

یکی از بهترین کارت های اعتباری بین المللی در کیف پول خود، می توانید آرامش خاطر داشته باشید. روزهایی که نیاز به خرید بیمه مسافرتی داشتید یا نگران آوردن پول نقد کافی برای پوشش هزینه های خود بودید، گذشته است.

بهترین روش های پرداخت آنلاین
مقالات
توسط : تیم محتوا

پردازش پرداخت ‌های کارت اعتباری و نقدی را به صورت آنلاین ساده و آسان می‌کنند. در واقع، Paypal، Stripe، Payline، Adyen و Authorize.net از بهترین روش های پرداخت آنلاین هستند که می توانید با خیالی آسوده از آن ها استفاده کنید.

نحوه شارژ وب مانی
مقالات
توسط : تیم محتوا

این تراکنش ها بسیار امن، برگشت ناپذیر و غیرقابل شناسایی هستند. مهمترین ویژگی این سیستم پول الکترونیک امنیت بالای آن است. می توانید برای شارژ وب مانی ، با کارشناسان 20پیمنت در ارتباط باشید.

کیف پول های سخت افزاری ارز دیجیتال
مقالات
توسط : تیم محتوا

یک صرافی رمزنگاری برداشته و در یک کیف پول خارجی ذخیره کنید. کیف پول های سخت افزاری ارز دیجیتال که دارای کاربری مناسبی هستند، امکان نگهداری و مدیریت رمزنگاری را ساده می کند.

بهترین دانشگاه های استانبول
مقالات
توسط : تیم محتوا

اما برخی از بهترین دانشگاه ها و موسسات جهان را نیز خواهید یافت. بهترین دانشگاه های استانبول نیز ممکن است در دسته بندی خود دارای جذابیت های بسیاری باشند.

بهترین سایت های فروش لوازم الکترونیک دست دوم
مقالات
توسط : تیم محتوا

کاری که می توانید در خانه یا محل کار خود انجام دهید و معمولاً بدون هزینه خواهد بود. می توانید به بهترین سایت های فروش لوازم الکترونیک دست دوم مراجعه کنید و متناسب با کالایی که قصد فروش دارید، آن ها را انتخاب نمایید.

معرفی گیفت کارت EA
مقالات
توسط : تیم محتوا

می‌توانید گیفت کارت EA را به کسی هدیه دهید تا بتواند آنچه را که می‌خواهد بخرد، یا از آن برای اضافه کردن وجوه به کیف پول EA خود استفاده کنید که آنها بسته به محل زندگی شما در مقادیر مختلف در دسترس هستند.

بهترین سایت های کلیکی و نحوه درآمد از آنها
مقالات
توسط : تیم محتوا

یا راه اندازی فروشگاه آنلاین خود انجام دهید، این کار را با کلیک کردن بر روی تبلیغات در صفحات وب صورت دهید؟ استفاده از بهترین سایت های کلیکی ، در واقع راهی مناسب برای شروع به دست آوردن مقدار مناسبی از پول است.

خرید از سایت های خارجی با ویزا کارت
مقالات
توسط : تیم محتوا

ویزا کارت یکی از کارت های اعتباری است که در سطح جهان پذیرفته شده است. این کارت، حداقل 5٪ پاداش در خریدها و 10% در اولین روز خرید را ارائه می دهد. می توانید برای استفاده از این کارت در سایت های خارجی و خریدهای خود، از خدمات 20پیمنت بهره مند شوید.

داغ ترین مطالب
ویدئو های برتر