نتایج جستجو
صفر تا صد اپلای کانادا
مقالات
توسط : تیم خبری

کانادا یکی از کشورهای بسیار محبوب در بین افرادی است که تصمیم به شروع و یا ادامه تحصیل دارند. اما یکی از مهم ترین دغدغه این افراد کسب اطلاعات لازم درباره چگونگی اپلای به کانادا می باشد. هر چند در مقالات بسیار زیادی درباره این موضوع صحبت شده است اما اغلب آن ها جامع نیستند

آزمون PTE چیست؟
مقالات
توسط : تیم خبری

این آزمون همانند آزمون های دیگر زبان انگلیسی مانند تافل و آیلتس ، آزمونی معتبر و دارای اعتبار در سراسر دنیا می باشد. اغلب کشورها در جهان ، این مدرک را برای مهاجرت و یا ادامه تحصیل می پذیرند. به خصوص کسانی که می خواهند به استرالیا و یا کشورهای اروپایی سفر کنند ، می توانند با استفاده از آزمون PTE اقدام نمایند.

هزینه های دانشگاهی هند
مقالات
توسط : تیم خبری

هندوستان یکی از کشورهای جنوب آسیاست. پایتخت این کشور دهل نو می باشد. سیاست گذاری دولت این کشور آسیایی به گونه ای بوده است که بر روی جذب توریست تحصیلی گام برداشته است و توانسته است از کشورهای دیگر ، دانشجو در رشته های مختلف را جذب نماید.

هزینه های دانشگاهی در روسیه
مقالات
توسط : تیم خبری

با بیست پیمنت همراه باشید تا درباره هزینه های زندگی دانشجویی نظیر هزینه خوراک و خوابگاه و ... در روسیه و شهریه دانشگاه های معتبر این کشور در زمینه پزشکی و مهندسی بیشتر بدانیم.

هزینه های دانشگاهی ترکیه
مقالات
توسط : تیم محتوا دانشگاهی

ادامه تحصیل در ترکیه یکی از علاقمندی های برجسته دانشجویان ایرانی می باشد. مهم ترین لازمه اقدام به مهاجرت و تحصیل در ترکیه آشنایی با هزینه های ضروری و رایج تحصیلی این کشور می باشد. در این مقاله به معرفی هزینه های موجود خواهیم پرداخت.

راهنمای جامع تحصیل در هند
مقالات
توسط : تیم خبری

همه آنچه باید در مورد تحصیل در یکی از پرجمعیت ترین کشورهای دنیا بدانید. بورسیه شدن در دانشگاه های معتبر هندوستان و کار همزمان با تحصیل از مزایا تحصیل در هند

راهنمای جامع تحصیل در انگلیس
اخبار
توسط : تیم دانشگاهی

راهنمای جامع تحصیل در انگلیس به همراه نکات جزئی و مورد نیاز برای اقدام به ثبت نام در دانشگاه های مختلف انگلستان را در یک مقاله جامع مطالعه کنید. ادامه تحصیل در انگلیس را از طریق نکات موجود پیگیری نمایید.

راهنمای جامع آزمون جی مت
مقالات
توسط : تیم دانشگاهی

آزمون جی مت یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین آزمون های ارزیابی و اعتبار سنجی بین المللی است که در بیش از 114 کشور جهان برگزار می شود. عموما برای شرکت در دوره ها و دانشگاه های بیزینسی ملزم به گذراندن این آزمون خواهید بود.

راهنمای جامع تحصیل در روسیه
مقالات
توسط : تیم آموزشی

همه آنچه می بایست درباره باید ها و نباید ها، راه کار ها و چگونگی تحصیل در روسیه بدانید را مطالعه کنید. محدودیت ها و دیگر موانع موجود را بخوانید و درباره ساختار نظام آموزشی روسیه اطلاعات بیشتری کسب کنید.