نتایج جستجو
ثبت نام آزمون CFA
مقالات
توسط : تیم محتوا

آزمون سطح III تمام مفاهیم و روش های تحلیلی را در تعدادی از برنامه های کاربردی برای مدیریت موثر کارها و برنامه ریزی مالی ترکیب می کند. برای ثبت نام آزمون CFA می توانید از طریق 20یپمنت اقدام کنید.

آزمون پرومتریک Prometric
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این جا به شما خواهیم گفت که آزمون Prometric چیست و چه امکاناتی را برای شما ایجاد خواهد کرد. این نکته را توجه داشته باشید که با قبولی در این آزمون می توانید ویزای خود را به آسانی دریافت کنید. برای مشاوره در این خصوص می توانید با 20پیمنت تماس بگیرید.

ثبت نام آزمون USMLE تایید مهارت پزشکی
مقالات
توسط : تیم محتوا

یکی از آزمون های معتبر جهانی که در خصوص ارائه گواهی نامه تایید مهارت پزشکی برگزار می شود، آزمون   USMLE است که در آمریکا به اجرا در می آید. کسانی که در رشته های پزشکی فارغ التحصیل شده اند، در صورتی که بخواهند در آمریکا به ادامه تحصیل پرداخته یا طبابت کنند، لازم است که ثبت نام آزمون USMLE را انجام داده و در این آزمون معتبر شرکت نمایند.

پرداخت هزینه WES گزارش ارزیابی اعتبارنامه
مقالات
توسط : تیم محتوا

هدف سایت WES این است که به شما کمک کند روند ارزیابی اعتبارنامه را با سهولت انجام دهید. درخواست برای ارزیابی اعتبار از خدمات جهانی آموزش WES یک فرآیند ساده است. برای پرداخت هزینه WES می توانید از خدمات 20پیمنت یاری بگیرید.

صفر تا صد تحصیل در اسپانیا
مقالات
توسط : تیم محتوا

برای بسیاری از افرادی که تصمیم به تحصیل در اروپا دارند، تحصیل در اسپانیا یک گزینه مناسب است که می تواند آینده ای موفق را برای ایشان رقم زند. در این جا صفر تا صد تحصیل در اسپانیا را آورده ایم تا بتوانید در این خصوص با آگاهی کامل، تصمیم گیری نمایید.

صفر تا صد تحصیل در سوئد
مقالات
توسط : تیم محتوا

در صورتی که قصد دارید برای ادامه تحصیل به کشور دیگری مهاجرت نمایید، صفر تا صد تحصیل در سوئد را شرح خواهیم داد تا در صورتی که با انتظارات و شرایط شما متناسب بود، آن را به عنوان کشور مقصد در نظر بگیرید.

پرداخت هزینه آزمون TEF زبان فرانسوی
مقالات
توسط : تیم محتوا

دارای شش سطح بوده و از سوی وزارت آموزش فرانسه برگزار شده و در صورتی قبولی، مدرک آن تحویل می گردد. اما آزمون TEF یک آزمون دوازده سطحی است که برای پرداخت هزینه آزمون TEF زبان فرانسوی، در این جا توضیحات لازم را ارائه خواهیم داد.

پرداخت هزینه آزمون DSH زبان آلمانی
مقالات
توسط : تیم محتوا

چنانچه قصد داشته باشید برای ادامه تحصیل، به یکی از دانشگاه های آلمان بروید، لازم است که آزمون DSH را که به زبان آلمانی است بگذرانید. این آزمون می تواند مهارت شما را در زبان آلمانی سنجش کرده و بستر مناسبی برای تحصیلی موفق در آلمان باشد. در این جا توضیحاتی در خصوص این آزمون و پرداخت هزینه آزمون DSH زبان آلمانی را ارائه خواهیم داد.

کشور های ارزان برای تحصیل در خارج از کشور
مقالات
توسط : تیم محتوا

برای بسیاری از ایرانیان، ادامه تحصیل در کشورهای دیگر، روشی برای مهاجرت و اقامت دائم می باشد. این روشی مناسب است که می توان در زمان کمتری مهر سفارت را دریافت کرده و پس از اتمام ویزای تحصیل، برای شاغل شدن و اقامت در همان کشور اقدام نمود. اما با توجه به شرایط و ارزش پولی کشور ایران، برای برخی از ایرانیان، موضوع مالی، گزینه ای بسیار مهم و تاثیرگذار است. در این جا کشورهای ارزان برای تحصیل در خارج از کشور را آورده ایم . 

آزمون آنلاین PMP
مقالات
توسط : تیم محتوا

موسسه مدیریت پروژه PMI بر پایه دانش روز ، اقدام به صدور گواهی نامه ای برای مدیران مجرب پروژه می نماید. برای این کار بایستی در آزمون آنلاین PMP شرکت کرده و به موفقیت دست یابید. تسط داشتن بر استاندارد مدیریت پروژه یکی از راه های کسب موفقیت در این آزمون می باشد. این گواهی نامه از مهم ترین و معتبرترین مدارک در حوزه مدیریت پروژه در دنیا محسوب می شود.