نتایج جستجو
اپلای چیست و چگونه با استاد در دانشگاه مقصد ارتباط برقرار کنید
مقالات
توسط : تیم محتوا

زمانی که تصمیم می گیرید که جهت ادامه تحصیل به یکی از کشورهای دیگر رفته و به عنوان دانشجوی بین المللی در کشوری دیگر مشغول به تحصیل شوید، می بایست مراحل قانونی و رسمی را پشت سر بگذارید که به این پروسه اپلای گفته می شود. 

تافل یا آیلتس، کدام را انتخاب کنیم
مقالات
توسط : تیم محتوا

شاید این سوال برای تمام کسانی که می خواهند در آزمون زبان انگلیسی معتبری شرکت کنند پیش آید که بین آزمون تافل یا آیلتس ، کدام را انتخاب کنیم ؟ و اینکه از میان این دو آزمون کیدامیک آسان تر و معتبر است.

ووچر (voucher) تافل اینترنتی چیست
مقالات
توسط : تیم محتوا

ووچر (voucher) در آزمون تافل ، سرویسی است که بر اساس آن، مراکز برگزار کننده آزمون و داوطلبان شرکت در آزمون بتوانند آسایش بیشتری را احساس نموده و کلیه فرایند ثبت نام در این آزمون و پرداخت آن به سادگی انجام شود. سرویس ووچر تافل اینترنتی را می توانید در تمامی مراکزی که آزمون Toefl درحال برگزاری است مشاهده نمایید. 

آزمون تافل چیست
مقالات
توسط : تیم محتوا

آزمون تافل TOEFL، آزمونی معتبر است که در سرتاسر جهان، آن را به عنوان یکی از آزمونهای رسمی می شناسند. با کسب نمره قبولی در آزمون تافل، می توان از آن در مهاجرت های تحصیلی و یا شغلی استفاده نمود. این نمره در اغلب دانشگاه های معتبر در تمامی دنیا دارای اعتبار بوده و همین باعث شده است که آزمون تافل از مهم ترین آزمون های زبان در دنیا باشد.

ثبت نام آزمون جی آر ای جنرال GRE General
مقالات
توسط : تیم محتوا

آزمون جی آر ای جنرال ، آزمون زبان انگلیسی است که امتیاز و نمره ی آن برای ارزیابی دانشجویان در سطح مقاطع فوق لیسانس و یا دکترا در دانشگاه های معتبر آمریکا، اروپا و کانادا می باشد. برای ثبت نام آزمون GRE General می توانید با کارشناسان مجرب 20پیمنت مشورت نمایید.

هزینه آزمون تافل
مقالات
توسط : تیم محتوا

هزینه آزمون تافل برای سال 2020 مشخص شده است . برای کسانی که می خواهند در این آزمون شرکت نمایند، به اطلاع می رساند که این هزینه مطابق با قوانین سازمان برگزارکننده تافل، همانند دوره های قبل تعیین می گردد. لازم به ذکر است که ثبت نام در آزمون تافل 2020، تماما به صورت اینترنتی انجام می شود

آزمون GRE چیست ؟
مقالات
توسط : تیم محتوا

آزمون جی آر ای GRE ، به جهت سنجش داوطلبانی است که می خواهند در مراکز و موسسات علمی دارای اعتبار در جهان ، ادامه تحصیل دهند. در این آزمون مهارت های درک مطلب ، محاسبه های ریاضی و مقاله نویسی را مورد سنجش قرار می دهند. آزمون GRE به زبان انگلیسی برگزار می شود. 

منابع آزمون تافل Toefl
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این مقاله به معرفی منابع آزمون تافل Toefl می پردازیم. از جمله مهارت هایی که برای آزمون تافل نیاز است می توان به مهارت شنیداری Listening، مهارت گفتاری Speaking، مهارت نوشتن Writing و مهارت خواندن Reading اشاره نمود. این آزمون معتبر دارای اعتبار جهانی بوده و در سطحی بین المللی برگزار می شود.

هزینه آزمون gre
مقالات
توسط : تیم خبری

آزمون عمومی GRE یکی از بزرگ ترین برنامه های ارزیابی جهانی برای پذیرش دانش جویان دانشگاه می باشد . این آزمون توسط سرویس آزمون آموزشی ETS انجام می شود. بیش از پانصد هزار نفر  از 160 کشور جهان هر ساله از چهار هزار مرکز آزمون که توسط ETS ایجاد می شود

هزینه ثبت نام آزمون IMAT
مقالات
توسط : تیم محتوا

برای پرداخت هزینه ثبت نام آزمون IMAT بهترین روشی که وجود دارد پرداخت آنلاین می باشد که می توانید با یکی از کارت های اعتباری ارزی مانند مستر کارت و یا ویزا کارت آن را انجام دهید.