نتایج جستجو
بهترین دانشگاه های رشته پرستاری
مقالات
توسط : تیم محتوا

با این همه گزینه، چگونه بهترین دانشگاه های پرستاری را انتخاب می کنید؟ در این راهنما، ما بهترین گزینه ها و همچنین نحوه تحقیق در مورد دانشکده‌های پرستاری، چگونگی پیدا کردن

بهترین دانشگاه های اقتصاد جهان
مقالات
توسط : تیم محتوا

اقتصاد یکی از 10 رشته برتر است که فرصت های شغلی بی حد و حصری برای فارغ التحصیلان ایجاد می کند. مدرکی از بهترین دانشگاه های اقتصاد جهان به شما مهارت‌های قابل انتقالی می‌دهد

بهترین دانشگاه های عمان
مقالات
توسط : تیم محتوا

دانشگاه های عمان نه تنها از شهرت خوبی برخوردارند، بلکه دارای برنامه های بین المللی برجسته ای نیز هستند. پس محبوب ترین و بهترین دانشگاه های عمان کدامند؟

افزایش هزینه آزمون تافل اینترنتی و تافل هوم ادیشن 2023
مقالات
توسط : تیم محتوا

به جای 245 دلار، از یکم فوریه 2023، مبلغ 265 دلار را پرداخت کنند. این در حالی است که این افزایش قیمت آزمون تافل شامل کشورهای دیگر همسایه ایران مانند امارات، ترکیه و ارمنستان نیز شده است.

بهترین دانشگاه های بین المللی  رشته حقوق
مقالات
توسط : تیم محتوا

به دنبال بهترین دانشگاه های حقوق در جهان برای شروع یک حرفه امیدوارکننده هستید؟ اخذ مدرک حقوق از یک موسسه معتبر معمولاً با نتایج شغلی بالاتری همراه است. فارغ‌التحصیلان از دانشگاه‌های برتر حقوق در جهان به عنوان قاضی و منشی دیوان عالی

آموزش آنلاین زبان با Preply
مقالات
توسط : تیم محتوا

برنامهPreply یک سرویس آنلاین است که دانشجویان زبان خصوصی را با معلمان زبان مرتبط می کند. وب سایت به شما کمک خواهد کرد تا معلمان زبان مقرون به صرفه را به صورت آنلاین پیدا کنید. برای صحبت با اطمینان به زبان جدید خود آماده شوید

بهترین دانشگاه های آلمان برای مهندسی مکانیک
مقالات
توسط : تیم محتوا

با توجه به فرصت های گسترده ای که در انتظار کسانی است که متقاضی تحصیل در بهترین دانشگاه های آلمان برای مهندسی مکانیک هستند، بسیاری از دانشجویان بین المللی برای پیگیری تحصیلات عالی خود به آلمان هجوم آورده اند.

بهترین دانشگاه های مالزی
مقالات
توسط : تیم محتوا

انتظار غذاهای متنوع با تأثیرات هندی، چینی و مالایی را داشته باشید. در میان همه اینها، برخی از بهترین دانشگاه ‌های مالزی برجسته هستند که در زیر بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده برای رتبه‌بندی دانشگاه جهانی ۲۰۲۳ فهرست کرده‌ایم.

تحصیل در ایسلند
مقالات
توسط : تیم محتوا

ایسلند مقصد مناسبی برای کسانی است که به دنبال دوری از هیاهوی زندگی شهری و گشت و گذار در فضای باز هستند. ایسلند که به عنوان "سرزمین آتش و یخ" شناخته می شود، کشوری با تضادها است. خانه برخی از بزرگترین می توانید از خدمات تخصصی 20پیمنت بهره مند شوید.

آزمون بین المللی تیمز  Timss
مقالات
توسط : تیم محتوا

آزمون بین المللی TIMSS، گرایش‌ها در مطالعات بین‌المللی ریاضیات و علوم، یک مطالعه شاخص IEA است. TIMSS که توسط مرکز مطالعات بین المللی TIMSS & PIRLS در کالج بوستون هدایت می شود، ارزیابی بین المللی از پیشرفت دانش آموزان در ریاضیات و علوم است.

داغ ترین مطالب
ویدئو های برتر