نتایج جستجو
بهترین سکه های زیر 1 دلار
مقالات
توسط : تیم محتوا

در دنیای بزرگ ارزهای دیجیتال، جایی که غول هایی مانند بیت کوین و اتریوم با قیمت های بالای خود بر بازار مسلط هستند، تعداد زیادی سکه دیجیتال با قیمت کمتر از 1 دلار وجود دارد که ممکن است چیزی باشد که شما به دنبال آن هستید یا مشتاق کشف آن هستید

8 استراتژی کسب درآمد با ارز دیجیتال
مقالات
توسط : تیم محتوا

با رشد مداوم از سال 2011 در مشارکت توسعه دهندگان، هجوم رسانه های اجتماعی و استارت آپ های رمزنگاری، راه های زیادی برای سرمایه گذاری وجود دارد. برای کشف نحوه کسب سود از ارزهای دیجیتال این مطلب از 20پیمنت را دنبال کنید.

دوج کوین ارزدیجیتال چیست
مقالات
توسط : تیم محتوا

در خواهیم گفت که Dogecoin چیست، چه کاری انجام می دهد، از کجا می آید و چگونه آن را خریداری کنید. در نظر داشته باشید که برای خرید دوج کوین، حتما از کارشناسان این صنعت راهنمایی دریافت کنید.

ارزهای دیجیتال بانک مرکزی
مقالات
توسط : تیم محتوا

در اینجا به بررسی نقش ارزهای دیجیتال در ارتقای شمول مالی جهانی، نقش آنها در تکامل و رشد اقتصادهای دیجیتال، تأثیرشان بر سیاست پولی و مالی جهانی و چگونگی ایجاد تعامل بین ارزهای دیجیتال توسط فناوران و سیاست گذاران می پردازیم.

کسب درآمد ارزی از سایت Guru
مقالات
توسط : تیم محتوا

ممکن است در نظر داشته باشید که از وب سایت Guru.com برای یافتن منابع درآمد قابل اعتماد استفاده کنید. برای کسب درآمد ارزی از سایت Guru، می توانید با کارشناسان 20پیمنت مشورت کنید و از طریق آنها درآمد ارزی خود را به ریال ایران تبدیل نمایید.

مهم ترین نکات برای خرید بیت کوین
مقالات
توسط : تیم محتوا

یک کیف پول دیجیتال شخصی خارج از حساب صرافی نیاز دارند. می توانید با توجه به نکات مهم در خصوص خرید بیت کوین و دریافت راهنمایی های تخصصی در این حوزه، ارز دیجیتال خود را خریداری کنید.

کیف پول اتمیک
مقالات
توسط : تیم محتوا

کیف پول اتمیک که در سال 2017 توسط کنستانتین گلادیچ، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Changelly به عنوان سواپ اتمی راه اندازی شد، از بیش از 500 ارز دیجیتال پشتیبانی می کند.

بهترین کیف پول سخت افزاری کازموس
مقالات
توسط : تیم محتوا

برای تعامل با هر بلاک چین مبتنی بر Cosmos، کاربران به یک کیف پول ارز دیجیتال مناسب نیاز دارند. یافتن بهترین کیف پول کازموس یا کیف پول ATOM برای به روز بودن اکوسیستم و استفاده از همه فرصت ها در آن بسیار مهم است.

کسب درآمد ارزی از Patreon
مقالات
توسط : تیم محتوا

توسعه کسب‌و کارتان برایتان مناسب بود، عضویت پولی و ابزارهای تجاری را اضافه کنید. با مراجعه به patreon.com می‌توانید درباره تبدیل شدن به یک سازنده در پاترئون اطلاعات بیشتری کسب کنید و برای کسب درآمد ارزی از patreon اقدام نمایید.

ارزهای دیجیتال میم کوین
مقالات
توسط : تیم محتوا

PEPE، FLOKI و BONE و همچنین میم های وال استریت 2023 (WSM) و TURBO الهام گرفته از ChatGPT ، از دیگر نمونه های معروف ارزهای دیجیتال میم کوین هستند.