نتایج جستجو
معرفی سایت Ant Media
مقالات
توسط : تیم محتوا

Ant Media Server به منظور تأمین زیرساخت فناوری پخش مستقیم ویدئو با تأخیر بسیار کم طراحی شده است. می توان از این طریق برای پخش مستقیم هر نوع فیلم زنده یا درخواستی به هر دستگاهی از جمله تلفن همراه، رایانه شخصی یا جعبه IPTV استفاده کرد. 

خرید اکانت Skype اسکایپ
مقالات
توسط : تیم محتوا

از طریق اسکایپ امکان تماس با ویدئو کنفرانس را نیز خواهید داشت. شما می توانید با خرید اکانت Skype ، تصاویری با کیفیت بالا و مشخصات منحصر به فرد ، به همراه قیمتی مناسب و پشتیبانی عالی در هر زمان را دریافت نمایید.

خرید اکانت Apple Music اپل موزیک
مقالات
توسط : تیم محتوا

با خرید اکانت اپل موزیک، امکان دسترسی نامحدود به میلیون ها آهنگ و کل کتابخانه Apple Music را خواهید داشت. همه موارد به صورت مستقیم از دستگاه Android ، iPhone ، iPad یا Mac یا رایانه در دسترس است.

کسب درآمد از سایت Usertesting
مقالات
توسط : تیم محتوا

سایت هایی مانند usertesting که با صرف وقت اندکی می توان درآمد مناسبی را در آن ایجاد کرد. این گونه سایت ها از خدمات تست کاربر استفاده می کنند،  تا بتوانند به بازخوردها و تجربه مشتری از وب سایت ها پرداخته و در کنار آن کسب درآمد از سایت usertesting را نیز تجربه کنند.

بهترین روش کسب درآمد در YouTube
مقالات
توسط : تیم محتوا

یوتیوب یکی از رسانه های محبوب در میان کاربران است که در تمامی دنیا، در هر روز، پنج میلیارد فیلم YouTube مشاهده می شود. در راستای این تغییر دیجیتال، آنچه می بایست بیاموزید این است که با بهترین روش کسب درآمد در یوتیوب آشنا شوید

معرفی سایت Fiverr فایور
مقالات
توسط : تیم محتوا

سایتFiverr  برای تیم های شرکتی و ادارات طراحی شده است تا ضمن مدیریت پروژه هایی با استعدادهای مستقل، با یکدیگر همکاری کنند. این سایت در نسخه بتا، تجربه سرپرستی شرکت های بزرگتر را با همکاری و ابزارهای اداری و روشی آسان برای ادغام مستقلین در روند کار آنها فراهم می کند. 

کسب درآمد از طریق سایت Skillshare اسکیل شیر
مقالات
توسط : تیم محتوا

برای آن که بتوانید به درآمد دلاری از سایت های خارجی برسید، می بایست متناسب با مهارت و تخصص خود آن ها را جستجو کنید. برای کسب درآمد از طریق سایت Skillshare راه های متفاوتی وجود دارد که می تواند هریک از آن ها برای شما کاربردی باشد.

راه های کسب درآمد دلاری عکاسی
مقالات
توسط : تیم محتوا

از آموزش عکاسی گرفته تا فروش عکس ها لیستی از راه های سودآور در مورد نحوه کسب درآمد به عنوان یک عکاس تهیه شده است. شما می توانید برای دریافت درآمد دلاری خود و افتتاح حساب پی پال، از خدمات 20پیمنت بهره مند شوید.

پرداخت در سایت Github گیت هاب
مقالات
توسط : تیم محتوا

در هر زمان می توانید تغییرات لازم را ایجاد کرده، اشتراک خود را ارتقا دهید، تنزل داده و یا مشاهده کنید. برای این کار می توانید به مدیریت صورت حساب برای حساب خود مراجعه نمایید. در اینجا روش پرداخت در سایت GitHub را خواهیم گفت.

خرید یوسی PUBG
مقالات
توسط : تیم محتوا

برای بازی پابجی که از سوی گیمرهای زیادی محبوبیت دارد، نیاز است که اقدام به خرید یوسی PUBG نمایید. برای آن که بتوانید در این بازی زنده بمانید، به تجهیزاتی نیاز دارید که تنها راه تهیه آن ها خرید یوسی که واحد بازی پابجی است، می باشد.