نتایج جستجو
معرفی سایت Hostsailor
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این مقاله به معرفی سایت HostSailor که در حوزه خدمات میزبانی وب فعالیت می کند ، می پردازیم.HostSailor خود را به عنوان ارائه دهنده معتبر میزبانی VPS، اختصاصی سرورها، دامنه ها، گواهینامه های SSLو انواع سرویس های دیگر میزبانی و مکمل فناوری معرفی کرده است. HostSailor.com یک شرکت جهانی با رویکردی مشتری مداری است.

معرفی سایت 3Dsky
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این مقاله به معرفی سایت 3Dsky که در حوزه طراحی های گرافیکی سه بعدی کار می کند ، می پردازیم.در سایت 3Dsky می توان بخش های متفاوتی را مشاهده نمود که در این جا به معرفی برخی از آن ها می پردازیم.

معرفی سایت DesignCrowd
مقالات
توسط : تیم محتوا

سایت DesignCrowd یکی از بهترین سایت های ارائه دهنده خدمات طراحی گرافیکی به شمار می آید، به همین دلیل است که 100،000+ مشاغل DesignCrowd را انتخاب کرده اند.مأموریت این شرکت، کمک به کسب و کارها برای یافتن بهترین طراحی در جهان ، در زمانی سریعتر و با قیمتی که متناسب با بودجه آنها ست می باشد.

معرفی سایت pmi.org
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این مقاله به معرفی سایت PMI.org  برای دریافت گواهی های مدیریت پروژه حرفه ای و مورد قبول تمام دنیا می پردازیم.در این جا انواع منابع آنلاین رایگان ، رویدادهای مجازی و حتی نگاهی خوشایند از پیشنهادهای دیجیتالی جدید را گردآوری کرده ایم تا به شما در ارتباط با جامعه جهانی ، ایجاد مهارت ها و آماده شدن برای پیشرفت در دنیای پس از COVID-19 کمک کند.

معرفی سایت mobiletrans.wondershare
مقالات
توسط : تیم محتوا

Wondershare MobileTrans یک برنامه دسکتاپ است که به تعداد بسیار زیادی از کاربران کمک می کند تا داده ها را از یک تلفن به تلفن دیگر منتقل کنند ، واتس اپ و سایر برنامه های اجتماعی را انتقال دهند و داده ها را از پشتیبان گیری بازیابی کنند. با این برنامه خواهید توانست همه چیز را با یک کلیک جابجا کنید و وقت خود را ذخیره کنید.

معرفی سایت CodeCanyon و نحوه کسب درآمد از آن
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این مقاله به معرفی سایت CodeCanyon و نحوه خرید ریالی و کسب درآمد از این سایت خواهیم پرداخت.در صورتی که در حوزه ی اپلیکیشن و یا توسعه ی وب فعالیت می کنید، به حتم به کدهای آماده و پلاگین ها نیازمند هستید. در این خصوص سایتهایی هستند که حوزه ی فعالیت آن ها ارائه ی کدها می باشد. سایت هایی مانند CodeCanyon که از زیر مجموعه های ENVATO هستند در این خصوص به صورت گسترده ای فعالیت داشته و از جمله سایت های معتبر و شناخته شده می باشد. 

معرفی سایت Name.com و نحوه کسب درآمد از آن
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این مقاله به معرفی سایت Name.com که بسیار پر طرفدار برای خرید دامنه و خدمات هاستینگ می باشد ، می پردازیم.یک شرکت معتبر با قدمت 17 ساله در حوزه ثبت دامنه و خدمات هاستینگ می باشد که اولین بار توسط Bill Mushkin ساخته شد. سپس در سال 2013 توسط مجموعه دیگری خریداری شده است. این مجموعه به قدری رشد کرده که هم اکنون بیش از 2 میلیون دامنه را تحت پوشش خود دارد.

معرفی سایت لیف گروپ leaf group
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این مقاله به معرفی لیف گروپ (leaf group) می پردازیم اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به درآمدزایی در اینترنت علاقه دارید و به خوبی آگاه هستید که از طریق اینترنت می توان به درآمدهای خوبی دست یافت ، خوب است که در این مقاله با ما همراه باشید. امروزه با پیشرفت فناوری و حضور اینترنت در زندگی و کسب و کار افراد ، تاثیر آن بر زندگی تمامی افراد به وضوح دیده می شود. 

معرفی سایت Hashtagpaid
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این مقاله به معرفی سایت Hashtagpaid که در حوزه اینستاگرام فعالیت دارد ، می پردازیم.در شبکه های اجتماعی، فعالانی مانند وبلاگ نویس ها و یا اینفلوئنسرها می توانند تاثیر بسیار مثبتی در برند شدن شما داشته باشند. اینفلوئنسرها به طور معمول افراد معروف و شناخته شد می باشند و یا چهره هایی که تاثیرگذار هستند و بسیاری از افراد آن ها را در شبکه های اجتماعی پیگیری و دنبال می نمایند. این افراد تاثیر زیادی بر مخاطبان خود دارند.

معرفی سایت InVision سایت طراحی محصول
مقالات
توسط : تیم محتوا

در دنیای کسب و کار به خصوص از نوع دیجیتالی آن ، حضور در یک بازار سرآمد می تواند تاثیر مثبتی بر روند کاری داشته باشد اما تبدیل شدن به یک برند موفق کاملا متفاوت خواهد بود. درک این موضوع می تواند در ایجاد موفقیت و رشد یک برند بسیار موثر باشد. اغلب شرکت هایی که پیشرو هستند رضایت مندی مشتری را در اولویت کار خود قرار داده و با کمک سایت کاربردی InVision ، تجربه های مفیدی را ایجاد نموده اند.