نتایج جستجو
کسب درآمد از Facebook Gaming
مقالات
توسط : تیم محتوا

آن چه که در عصر جدید با آن روبرو هستیم، ظهور مشاغل اینترنتی و دورکاری هایی است که در مهارت و تخصص های متفاوتی ارائه شده و باعث کسب درآمد افراد از فضای اینترنتی شده است. در این میان، سایت های بازی نیز، توانسته است شرایطی را برای کسب درآمد ایجاد کنند و گیمرهای حرفه ای به سهولت در این گونه سایت ها، درآمدهای خوبی را کسب می نمایند که کسب درآمد از Facebook Gaming یکی از این روش ها می باشد.

کسب درآمد ارزی از سایت Respondent
مقالات
توسط : تیم محتوا

روش کار بدین گونه است که گروهی از متخصصین به این گونه شرکت ها ارتباط داده می شوند تا در نظر سنجی شرکت ها حاضر شده و تحقیقات مطالعاتی لازم را صورت دهند. کسب درآمد ارزی از سایت Respondent نیز در راستای به کارگیری همین کارشناسان تایید شده توسط این سایت می باشد.

خرید دامنه از سایت Dynadot
مقالات
توسط : تیم محتوا

در صورتی که تصمیم دارید سایت خود را راه اندازی کنید، نیاز دارید و قصد خرید دامنه از سایت های خارجی را دارید، می توانید سایت Dynadot داینادات را انتخاب کنید. این یک پلتفرم برای خرید دامنه خارجی با اعتبار ICANN می باشد. در این جا مراحل خرید دامنه از سایت Dynadot را خواهیم گفت.

کسب درآمد از سایت Local Solo و Communo
مقالات
توسط : تیم محتوا

فریلنسری و فعالیت های دورکاری است. در این نوع از کسب و کار، افراد از سایت های داخلی و خارجی کسب درآمد خواهند داشت. کسب درآمد از سایت Local Solo و  Communo نیز یکی از مسیرهایی است که می تواند برای فریلنسرها جذاب باشد. 

کسب درآمد از سایت SEOClerk سئو کلرک
مقالات
توسط : تیم محتوا

در میان سایت هایی که برای فعالیت های فریلنسری راه اندازی شده اند، مشاغل متفاوتی را می توان مشاهده نمود و بر اساس توانایی ها و مهارت های خود، از آنها کسب درآمد نمود. کسب درآمد از وب سایت سئو کلرک SEOClerk ، یکی از مسیرهای مناسب برای کسانی است که در حوزه سئو فعالیت دارند. این گروه از فریلنسرها می توانند در این سایت به خوبی درآمد دلاری داشته باشند. 

کسب درآمد از Robinhood رابین هود
مقالات
توسط : تیم محتوا

با پلتفرم معاملاتی رابین هود، می توانید اقدام به معامله ارزهای دیجیتالی همچون بیت کوین و اتریوم کرده و درآمدزایی کنید. در این جا به شما خواهیم گفت که روش کسب درآمد از رابین هود  Robinhood چگونه است و مزیت های این پلتفرم را بیان خواهیم کرد.

کسب درآمد ارزی از سایت IGVault
مقالات
توسط : تیم محتوا

این سایت اکنون یکی از معتبرترین مراجع خرید و فروش اکانت بازی می باشد. کسب درآمد ارزی از سایت  IGVault می تواند شما را به یکی از بهترین روش های کسب درآمد های ارزی برساند.

کسب درآمد ارزی از سایت VIPKID
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این فضای آموزشی آنلاین، معلمین و زبان آموزانی که در گروه سنی چهار تا دوازده سال می باشند، با مدت ESL پیش خواهند رفت. مدرسین می توانند با ایجاد اکانت، کسب درآمد ارزی از سایت VIPKid را داشته و درآمد خوبی را دریافت نمایند.

آموزش ساخت حساب Unique Finance یونیک فاینانس
مقالات
توسط : تیم محتوا

شروع فعالیت یونیک فاینانس از سال 2001 در سوئیس آغاز شده و به صورت آزمایشی فعالیتش را از سال 2006 شروع نمود. این شرکت با استفاده از ربات های قدرتمند اقدام به خرید و فروش و معامله سهام در بورس نزدک آمریکا می نماید. در این جا می خواهیم آموزش ساخت حساب یونیک فاینانس Unique Finance را ارائه دهیم.

کسب درآمد ارزی در سایت Graphicriver
مقالات
توسط : تیم محتوا

در صورتی که طراح هستید و برای فروش تصاویر، لوگو و طرح های خود به دنبال کسب درآمد ارزی می باشید، سایت گرافیک ریور به عنوان بازار آنلاین دیجیتال، می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد. شاید بتوان گفت کسب درآمد ارزی در سایت Graphicriver ، امروزه در میان بسیاری از کسانی که در حوزه طراحی فعالیت دارند، جذابیت خاصی داشته است.

داغ ترین مطالب
ویدئو های برتر