نتایج جستجو
نحوه استفاده از پی‌پال در iOS
مقالات
توسط : تیم محتوا

آیا در مورد استفاده از پی‌پال در iOS  شنیده‌اید؟iOS  یک سیستم عامل است که توسط کمپانی اپل  ایجاد شده است و بسیاری از دستگاه‌های این کمپانی از جمله گوشی‌های آیفون از این سیستم‌عامل استفاده می‌کنند. این نرم افزار، به شما اجازه می‌دهد، برنامه‌های مختلفی، از بازی گرفته تا رسانه‌های اجتماعی، تقویم‌ها و برنامه‌های مالی را دانلود و نصب کنید.

پی‌پال امکان استفاده از QR Code را برای خرید و فروش حضوری ایجاد می‌کند
مقالات
توسط : تیم محتوا

امروزه، با توجه به شیوع ویروس کرونا، استفاده از QR Code  در خرید و فروش، باعث به حداقل رسیدن تماس در خرید و فروش حضوری شده است؛ به این صورت که فرد با استفاده از برنامه‌ای که در تلفن هوشمند خود دارد، بارکد دوبعدی محصول را اسکن می‌کند، قیمت محصول نمایش داده شده و فرد می‌تواند با استفاده از تلفن همراه، به صورت غیرنقدی آن را پرداخت کند. 

نحوه پرداخت ارز خارجی با پی‌پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

پرداخت ارز خارجی با پی‌پال یکی دیگر از امکاناتی است که سایت ‌پی‌پال برای افرادی که اکانت پی‌پال دارند، ‌‌فراهم کرده است. اگر عضو سایت پی‌پال هستید، این امکان برای شما وجود دارد که به یک تجارت بین‌المللی یا به شخص مورد نظر، ارز خارجی پرداخت کنید.

پرداخت هزینه ثبت دامنه با پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

زمانی که می‌خواهید وب سایتی برای کسب و کار خود طراحی کنید. ابتدا باید دامنه‌ای برای آن بخرید.  امروزه بسیاری سایتهای ایرانی و خارجی خدمات ثبت دامنه ارائه می‌دهند. یکی دیگر از کارهایی که با  داشتن یک حساب پی پال میتوانید انجام دهید، خرید و ثبت دامنه است. 

سیستم پرداخت آنلاین پی پال چقدر ایمن است
مقالات
توسط : تیم محتوا

امروزه تعداد کسانی که از پی پال برای خرید و فروش های آنلاین خود استفاده می نمایند بسیار زیاد است تنها با یکبار استفاده از این سیستم در خواهید یافت که این کار به آسانی انجام خواهد شد اما سوالی که این جا مطرح است این است که آیا پی پال نیز سرویس های حمایتی که کارت های اعتباری می دهند را دارد

پی پال با مشارکت یونیون پی وارد بازار چین می شود
اخبار
توسط : تیم خبری

پی پال به عنوان بزرگ ترین سیستم پرداخت دیجیتالی دنیا هم اکنون موفق شده با حمایت دولت چین و همینطور همکاری شرکت یونیون پی وارد بازار چین بشوند. در این اقدام یکی از بزرگ ترین اقدامات پی پال طی دهه اخیر برای گسترش بازار خودش می باشد.

پی پال تا سال 2020 پرداخت های موبایلی درون فروشگاهی را متحول می کند
اخبار
توسط : تیم خبری

مدیر عامل خوش قول پی پال دن شولمن عنوان کرد که پی پال قصد دارد راه کارهای جدیدی را برای پرداخت های موبایلی درون فروشگاهی را تا سال 2020 معرفی کند که به کلی این شیوه پرداخت را متحول می نماید. پی پل یک کیف پول دیجیتالی را برای فروشگاه های فیزیکی ایجاد می کند.

قوانین کار با پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا پی پال

پی‌پال یک شرکت آمریکایی است که در زمینه جابه‌جایی پول و ارز به صورت الکترونیکی فعالیت دارد. برای استفاده از خدمات paypal حتما قوانین کار با پی پال را مطالعه کنید و دانش خودتان در زمینه کار با پی‌پال بالا ببرید.

استفاده قماربازان از Paypal
اخبار
توسط : تیم خبری

Paypal متهم به اجازه به قماربازان مسئله ساز شده است تا بتوانند در روز 150 هزار پوند پول خرج کنند. این موضوع باعث ایجاد نگرانی های زیادی شده چرا که سیستم های پرداخت آنلاین که در این زمینه طراحی شده اند در واقع از هر نوع محدودیت بانکی جلوگیری می کنند.

حساب پی پال چیست؟
مقالات
توسط : تیم پی پل

eBay میلیونها مورد برای فروش دارد، اما تنها راه پرداخت آن یک سیستم پرداخت به نام پی پال است. این سیستم پرداخت به خریداران اجازه می‌دهد تا عملا اشخاص بدون درگیر شدن با بررسی های شخصی، کارت اعتباری یا شماره کارت اعتباری، به فروشندگان پول ارسال کنند. PayPal از یک سیستم ایمن بهره می برد و به طور گسترده پذیرفته شده ‌است.