پرداخت هزینه اپلیکشین فی و دانشگاهی، خوابگاه و ثبت مقاله

پرداخت هزینه اپلیکشین فی و دانشگاهی، خوابگاه و ثبت مقاله

اپلیکیشن فی

اپلیکیشن فی

اگر شما هم علاقمند به ادامه تحصیل در دانشگاه های خارجی هستید بایستی مراحلی را طی کنید و در هنگام پیموندن این مراحل بایستی درخواستهایی را ثبت کنید. در بعضی موارد ثبت درخواستها شامل پرداخت هزینه است. در ادامه هدف بررسی بعضی از این موارد است.

به فرآیند ثبت درخواست جهت ادامه تحصیل در دانشگاه های خارجی اپلی کردن (apply) میگویند. زمانی که شما فرم درخواست خود (application) در سایت دانشگاه مد نظرتان پر میکنید و مدارک مورد نیاز را برای آنها ارسال میکنید، دانشگاه جهت بررسی مدارک شما هزینه ای را دریافت میکند که به اپلیکیشن فی (application fee) معروف است. هزینه اپلیکیشن فی در دانشگاه ها و کشورهای مختلف متفاوت است.

هنگام اپلی کردن برای دانشگاه های خارجی شما به مدارکی از قبیل سابقه تحصیلی، مدرک زبان معتبری همچون تافل یا آیلتس ، بعضی دانشگاه ها و موسسات به مدارک دیگری همچون GRE و GMAT و سایر موارد نیز نیاز دارند. همچنین در صورتی که شما مقالاتی را در مجلات معتبر خارجی به چاپ رسانده باشید لیست آنها را نیز ارسال کنید زیرا امتیاز مثبتی بابت این مقالات به شما تعلق میگیرد. در نهایت اگر از استاتید خود معرفی نامه ای (recommendation) دارید آنها را نیز ضمیمه کنید تا در هنگام بررسی امتیاز آن برای شما لحاظ گردد.

در نهایت برای پرداخت هزینه اپلیکیشن فی خود میتوانید با پر کردن فرم اپلیکیشن فی پرداخت هزینه را به ما بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن هزینه اپلی شما پرداخت شود.

هزینه ثبت مقاله

ثبت مقاله دانشجویی

یکی دیگر از خدمات پرداخت ارزی که در دسته پرداخت های دانشگاهی و دانشجویی قرار میگیرد، هزینه ثبت مقاله است. در بعضی از مجلات خارجی زمانی که شما مقاله ای را ثبت میکنید در بعضی از مواقع نیاز است که هزینه ای را پرداخت نمایید. برای مثال بعضی مجلات جهت چاپ مقاله هزینه را دریافت میکنند و برخی دیگر جهت بازبینی مقاله به لحاظ انشاء آن هزینه ای را دریافت میکنند.

هر سایت رویه خاص خود را برای این کار دارد و هر سایت با سایت دیگر در متفاوت است. جهت پرداخت هزینه مقاله خود برای ثبت در مجلات مذکور میتوانید از این فرم استفاده کنید.

هزینه خوابگاه دانشگاهی

خوابگاه دانشجویی

پس از اینکه شما از دانشگاهی برای ادامه تحصیل پذیرش گرفتید هنوز کار تمام نشده و بایستی کارهای دیگری انجام شود. در برخی موارد دانشگاه مدنظر به شما اعلام میکند که بایستی هزینه خوابگاه ترم اول دانشگاه را پرداخت کنید. در پرداخت های بین المللی با حجم کم انجام پرداخت با استفاده از کارتهای بین المللی یکی از مقرون به صرفه ترین کارهاست. در بعضی موارد هم پرداخت از طریق پی پال امکان پذیر است که این راه نیز مشابه پرداخت با کارت بوده و مقرون به صرفه است.

در این موارد هم میتوانید شما با استفاده از فرم های طراحی شده در سایت 20پیمنت خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

همچنین در صورتی که تمایل داشته باشید میتوانید از سایر خدمات مسافرتی و مهاجرتی ما مانند خرید بلیط هواپیما و یا پرداخت های وقت سفارت استفاده کنید. در تمام مراحل کاری خود شما میتوانید روی کمک و مشاوره تیم 20پیمنت حساب کنید.

پرداخت هزینه دانشگاهی، خوابگاه و ثبت مقاله
امتیاز 4.6 از 6 رای