راهنمای رزرو هتل خارجی از سایت آگودا agoda

راهنمای رزرو هتل خارجی از سایت آگودا agoda

توسط : تیم محتوا مسافرتی
6,480

آموزش گام به گام رزرو هتل، آپارتمان و ویلا در خارج از کشور از آگودا agoda

agoda یکی از محبوب ترین سایت های رزرو آنلاین هتل در جهان و در آسیا است. دفتر اصلی آگودا در سنگاپور قرار دارد و شعب فعال آن در بیش از 30 کشور جهان قرار دارد. پرداخت هزینه بوکینگ به صورت آنی و کامل مزیت اصلی سایت آگودا است و در این حالت امکان رزرو با مسترکارت های مجازی نیز وجود دارد. تضمین حداقل نرخ رزرو هتل و شبکه گسترده رزرو بیش از 2 میلیون ملک مسکونی شامل آپارتمان، ویلا، خانه و هتل با بیش از 15 میلیون مسافر واقعی از نکاتی است که موجب برتری این سایت نسبت به رقبا از جمله Booking.com، Expedia ، Trivago ، Hotels.com و ... شده است.

بیشتر بخوانید : 7 سایت برتر برای رزرو هتل در سفرهای خارجی

آگودا (agoda) محل های اقامت را با گستردگی مختلفی بهترین هتل های زنجیره ای بین المللی تا مهمانسراهای خانوادگی بر اساس نیاز و برنامه مسافران در سراسر شهرهای جهان، ارائه می دهد. آگودا تلاش می کند تا نیاز تمام مسافران در هر زمینه و هر سطحی را برآورده نماید. یکی از مزیت های خوب این سایت داشتن گزینه فری کنسلیشن هنگام رزرو هتل می باشد. همواره ما به مشتریان عزیزمان هنگام انتخاب هتل محل اقامت راهنمایی میکنیم هتلی را جهت رزرو و پرداخت انتخاب نمایند که فری کنسلیشن داشته باشد. بخاطر اینکه اگر یک درصد مشکلی پیش آمد و امکان استفاده از هتل نبود امکان عودت مبلغ وجود داشته باشد.

نحوه رزرو هتل در سایت آگودا (Agoda)

1. اطلاعات مربوط به سفر را شامل (شهر مقصد، تاریخ، تعداد نفرات) را در صفحه اول سایت (مطابق شکل زیر) تکمیل نمایید. می توانید با انتخاب یکی از گزینه های Solo traveler (مسافر تنها)، Couple/Pair (زوج/دونفره)،Family travelers (سفر خانوادگی)، Group travelers (سفر گروهی)، Business travelers (سفر کاری)، انتخاب دقیق تری داشته باشید.

نحوه رزرو هتل از سایت آگودا

Agoda homes اقامتگاه های شخصی و مهمانسراهای خانوادگی را در اختیار شما قرار می دهد.

2. براساس اطلاعات وارد شده تمام هتل ها و اقامتگاه ها پیشنهاد می گردد. در این بخش فیلترهای مختلفی از جمله محبوبیت، قیمت، ستاره، موقعیت جغرافیایی و ... در دسترس است.

جستجو هتل خارجی جهت رزرو

با کلیک بر گزینه More در بالای صفحه می توانید با فیلتر های دقیق و بیشتری جستجوی خود را محدود نمایید.

جزئیات بیشتر هنگام رزرو هتل

3. براساس شرایط و فیلترها، بر روی مناسب ترین هتل و یا اقامتگاه کلیک نمایید.

4. در این مرحله می توانید در خصوص نوع و تعداد اتاق خود تصمیم گیری نمایید. مشخصات هتل مورد نظر را مطالعه نمایید و درصورت تمایل بر روی گزینه Book Now Pay Later، یا Book Now Pay At Hotel، کلیک نمایید.

جزئیات هتل خارجی هنگام booking

5. در این بخش اطلاعات مهمان را پر نمایید. در این بخش می توانید قیمت کلی اتاق های انتخاب شده (بدون هزینه خدمات و مالیات) مشاهده کنید، قیمت نهایی در صفحه بعد نمایش داده می شود. در صورتی که درخواست ویژه ای دارید بر اساس گزنه های تعیین شده می توانید در این صفحه ثبت نمایید.پس از ثبت اطلاعات بر روی دکمه  Next Page کلیک کنید.

پر کردن مشخصات افراد جهت رزرو هتل

6. در این مرحله به صفحه پرداخت هدایت می شوید. شما می توانید براساس یکی از دو روش زیر نسبت به رزرو نهایی هتل اقدام نمایید. پرداخت از طریق ویزا کارت و مستر کارت، رزرو و پرداخت از طریق سایت 20payment.

پرداخت هزینه هتل با مسترکارت

راه های پرداخت هزینه رزرو هتل

1- خرید مسترکارت و ویزا کارت (در این صورت شما با کارت خودتان و طبق راهنما پرداخت را انجام می دهید. در صورتی که با استفاده از ویزا کارت و مستر کارت پرداخت داشتید روی دکمه Pay & Book Now کلیک کنید.)

2- از طریق خدمات پرداخت هتل خارجی ( در این صورت 20payment پرداخت شما را با مستر کارت های شرکتی خودش انجام می دهد.)

تیم تخصصی بیست پیمنت آماده ارائه خدمات به منظور رزرو هتل، آپارتمان و ویلا از طریق سایت agoda می باشد.

لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد
داغ ترین مطالب
ویدئو های برتر