نتایج جستجو
خدمات پرداخت ارزی به افغانستانی ها
اخبار
توسط : تیم خبری

سال های زیادی است که شاهد ورود مهاجران افغانستانی به ایران هستیم که با مقاصد کار، تحصیل یا تفریح وارد ایران شده و اقامت دریافت کرده اند. حتی بسیاری از این افراد، در اینجا مشغول کسب درآمد هستند. اما از آنجایی که کشورمان با موانع و تحریم های مالی مواجه است

پرداخت ارزی آنلاین
مقالات
توسط : تیم محتوا پرداخت ارزی

پرداخت ارزی آنلاین به هر گونه پرداخت هزینه ایی که شما به عنوان یک کاربر به صورت آنلاین برای کشورهای خارجی انجام می دهید گفته می شود. کسانیکه به صورت بین المللی فعالیت دارند نیازمند خدمات پرداخت ارزی آنلاین هستند. برای آشنایی بیشتر این مقاله را بخوانید.

کسب درآمد ارزی به کمک سایت Sendowl
مقالات
توسط : تیم محتوا ارزی

همواره یکی از مشکلات برای کسب درآمد ارزی داشتن یک حساب ارزی یا درگاه آنلاین پرداخت بین المللی می باشد. سایت sendOwl این مشکل برطرف کرده است. شما می توانید به راحتی یکی از پلن های فروش محصول از طریق این سایت راه انتخاب کنید و درآمد دلاری داشته باشید.

مستر کارت هدیه و خدمات پرداخت ارزی
مقالات
توسط : تیم محتوا مسترکارت

مستر کارت هدیه و خدمات پرداخت ارزی: پشتیبانی قوی و امکان صدور آنی مستر کارت هدیه، مستر کارت گیفت، و خرید مستر کارت هدیه فیزیکی، که با قابلیت آسان در انواع پرداخت های اینترنتی طراحی شده و در دسترس متقاضیان قرار می گیرد، آسانی و سهولت در پرداخت های ارزی را ممکن می سازد.

پی‌پال ضد هک می‌شود
خبر روز
توسط : تیم خبری

سیستم پرداخت آنلاین پی‌پال (PayPal) به‌تازگی قابلیت جدیدی را به پلتفرم خود افزوده‌است تا بتواند بدافزارهای احتمالی را در این سیستم به‌صورت کاملا خودکار، شناسایی کند.

آموزش تصویری رزرو هتل از سایت hotels.com
آموزش
توسط : تیم محتوا

اگرقصد مسافرت به کشور خارجی و رزرو هتل دارید می توانید با خرید ویزا کارت به راحتی به صورت آنلاین هتل مورد نظر خود را پیدا و رزرو نمایید. سایت های معتبری مثل, booking.com ,hotels.com برای رزرو هتل وجود دارند.