نتایج جستجو
کسب درآمد ارزی از سایت Respondent
مقالات
توسط : تیم محتوا

روش کار بدین گونه است که گروهی از متخصصین به این گونه شرکت ها ارتباط داده می شوند تا در نظر سنجی شرکت ها حاضر شده و تحقیقات مطالعاتی لازم را صورت دهند. کسب درآمد ارزی از سایت Respondent نیز در راستای به کارگیری همین کارشناسان تایید شده توسط این سایت می باشد.

معرفی Money birds و کسب درآمد دلاری از طریق این بازی
مقالات
توسط : تیم محتوا

برای آشنایی بیشتر با سایت Money birds  و کسب درآمد دلاری از طریق این بازی، می توانید این مقاله را دنبال کنید. روند بازی در این سایت بسیار ساده بوده و می توانید به آسانی در آن درآمدزایی نمایید.

تبدیل دلار پی پال به ریال
مقالات
توسط : تیم محتوا

در صورتی که به عنوان یک فریلنسر فعالیت می کنید و درآمد دلاری دارید، یا آنکه خدمات و کالایی را به کشورهای دیگر به فروش می رسانید، به حتم نیاز به حساب ارزی پی پال و تبدیل دلار پی پال به ریال خواهید داشت.

کسب درآمد دلاری از سایت یونیتی Unity
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این مقاله به معرفی نحوه کسب درآمد دلاری از سایت یونیتی Unity پرداخته شده است. سایت Unity توسط Unity Technologies در ژوئن 2005 در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل، به عنوان موتور بازی انحصاری Mac OS X معرفی و منتشر شد.

کسب درآمد دلاری از سایت Inboxdollars
مقالات
توسط : تیم محتوا

در ابتدای سال دوهزار سایت کلیکی Inboxdollars شروع به فعالیت نمود. این سایت یکی از زیر مجموعه های سایت Prodege است. همکاری های خوبی بین دو مجموعه صورت می گیرد به طوری که صاحبان کسب و کار برای استفاده از خدمات سایت Prodege، با آن وارد قرارداد شده و تقاضای آن ها از طریق فریلنسرهایی که درسایت Inboxdollars فعالیت می کنند، تامین می گردد. برای اطلاع از کسب درآمد دلاری از سایت Inboxdollars می توانید این مقاله را مطالعه نمایید.

معرفی سایت freepik
مقالات
توسط : تیم محتوا

دنیای گرافیک و طراحی ، بسیار وسیع بوده و سرشار از تنوع است. سایت freepik مرجع کاملی برای انواع طرح های گرافیکی با فرمت های مختلف می باشد. این سایت برای طراحانی که نیاز به فرمت های اولیه برای کار های خود دارند کاربرد دارد و استفاده می شود همچنین  برای افرادی که نیاز به فرمت های اماده دارند نیز بسیار مناسب است .

افزایش انفجاری ثروت جف بزوس از ابتدای کرونا تا 150 میلیارد دلار
اخبار
توسط : تیم خبری

با شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان و خانه‌نشینی مردم، فروشگاه‌های آنلاین، سود چندین برابری را تجربه کردند. یکی از این فروشگاه‌ها آمازون، غول بزرگ خرده‌فروشی است. ثروت جف بزوس بنیان‌گذار و مالک آمازون رو به افزایش بوده و تا کنون به 150 میلیارد دلار رسیده است.

معرفی سایت Sketchfab
مقالات
توسط : تیم درآمد ارزی

امروزه با توجه به بالا رفتن ارزش دلار نسبت به ریال داشتن درامد دلاری برای هر فردی جذاب شده است. ما در این مقاله به معرفی سایت sketchfab می پردازیم. این سایت یکی از بهترین سایت ها برای عرضه مدل های سه بعدی می باشد

آموزش رزرو هتل دلاری
آموزش
توسط : تیم خبری

آموزش رزرو هتل های خارجی از طریق سایت های اینترنتی و پرداخت هزینه دلاری آنها از طریق 20 پیمنت. با مقاله راهنمای کامل رزرو هتل دلاری همراه باشید.

داغ ترین مطالب
ویدئو های برتر