نتایج جستجو
درآمد دلاری با تماشای ویدیو
مقالات
توسط : تیم محتوا

اگر به دنبال شغلی در زمینه فیلم، تلویزیون یا رسانه دیجیتال هستید، این یک روش ایده آل است. راه های زیادی برای درآمد دلاری با تماشای ویدیو وجود دارد و ما در اینجا بهترین گزینه ها را بررسی خواهیم کرد.

دریافت دلار از بازی های جذاب
مقالات
توسط : تیم محتوا

فقط برای سرگرمی بودند، امروزه بسیاری از برنامه های بازی، پول واقعی پرداخت می کنند. آنها به بازیکنان نیاز دارند و حاضرند برای بازی کردن به کاربران پول بدهند. می توانید در اوقات فراغت خود با دریافت دلار از بازی های جذاب ، درآمد مناسبی را کسب کنید.

معرفی سایت Eldorado.GG و کسب درآمد دلاری از بازی
مقالات
توسط : تیم محتوا

در حالی که اقتصاد جهان در میان همه گیر ویروس کرونا دچار مشکل می شود، صنعت مالی ساخته شده پیرامون ارز خیالی درون بازی همچنان به رشد خود ادامه می دهد. از همین روست که می توان با کمی آشنایی با این سیستم به کسب درآمد از Eldorado.GG پرداخت.

چگونه از پادکست درآمد دلاری کسب کنیم
مقالات
توسط : تیم محتوا

شاید برای شما هم مهم باشد که کسب درآمد از پادکست ها چگونه است و پیش از سرمایه گذاری در وقت و انرژی خود، چه تکنیک هایی برای افزایش مخاطبان پادکست وجود خواهد داشت. بسیاری از پادکسترها پیش از شروع کار، هزینه های زیادی را صرف خرید تجهیزات و هزینه های میزبانی می کنند

راه های کسب درآمد دلاری عکاسی
مقالات
توسط : تیم محتوا

از آموزش عکاسی گرفته تا فروش عکس ها لیستی از راه های سودآور در مورد نحوه کسب درآمد به عنوان یک عکاس تهیه شده است. شما می توانید برای دریافت درآمد دلاری خود و افتتاح حساب پی پال، از خدمات 20پیمنت بهره مند شوید.

کسب درآمد دلاری از سایت Winatalent مناسب فریلنسرها
مقالات
توسط : تیم محتوا

سایت وین‌ا‌تلنت winatalent زمینه ای مناسب برای فریلنسرهایی است که می خواهند در سطح جهانی فعالیت داشته و درآمدهای ارزی را تجربه نمایند. یکی از مسیرهای مناسب برای این گونه افراد، کسب درآمد دلاری از سایت winatalent می باشد. 

15 روش کسب درآمد 100 دلار هر روز بصورت آنلاین
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این جا می خواهیم استراتژی و روش های کسب درآمد 100 دلار هر روز به صورت آنلاین را برای شما شرح دهیم. شاید شما نیز به عنوان یک فریلنسر تا کنون وبلاگی را برای خود راه اندازی کرده باشید که بتواند به عنوان یک ابزار برای بازاریابی شما باشد. البته این کار نیاز دارد که به رسانه های اجتماعی، بازاریابی آنلاین و سئو نیز شناخت داشته باشید.

معرفی سایت Entrepreneur و کسب درآمد دلاری از آن
مقالات
توسط : تیم محتوا

امروزه فعالیت این سایت گسترش یافته و در کشورهای بسیاری همچون، مجارستان، هند، مکزیک و روسیه نیز انتشار می یابد. صاحب امتیاز Entrepreneur در حال حاضر پیتر شیا بوده و سردبیری آن را امی کسپر به عهده دارد. در اینجا به معرفی وب سایت Entrepreneur می پردازیم.