نتایج جستجو
کسب درآمد ارزی در سایت Graphicriver
مقالات
توسط : تیم محتوا

در صورتی که طراح هستید و برای فروش تصاویر، لوگو و طرح های خود به دنبال کسب درآمد ارزی می باشید، سایت گرافیک ریور به عنوان بازار آنلاین دیجیتال، می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد. شاید بتوان گفت کسب درآمد ارزی در سایت Graphicriver ، امروزه در میان بسیاری از کسانی که در حوزه طراحی فعالیت دارند، جذابیت خاصی داشته است.

خرید پرفکت مانی
مقالات
توسط : تیم محتوا

یکی دیگر از روش های انتقال ارز، پرفکت مانی می باشد که همانند سیستم های پرداخت آنلاین پی پال یا وب مانی عمل می نماید، با این تفاوت که ایران را در لیست تحریم خود نداشته و در برنامه اجرایی خود، زبان فارسی را نیز قرار داده است. 

خرید اکانت اسپاتیفای spotify
مقالات
توسط : تیم محتوا

سرویس  spotifyاز معتبرترین و شناخته شده ترین سرویس های موزیک در سطح دنیاست که دارای آرشیو آنلاین بسیار کامل و جامعی است. برای آن که بتوانید موزیک ها را در شرایط آفلاین و آنلاین به شکل نامحدود، داشته باشید، لازم است که خرید اکانت اسپاتیفای پریمیوم را انجام دهید.

کسب درآمد ارزی از سایت schematicstore
مقالات
توسط : تیم محتوا

برای کسب درآمد ارزی از سایت schematicstore سیستم خرید و تحویل بسیار ساده است. پس از پردازش محصول، کار دیگری نبایست انجام شود. سیستم پرداخت به صورت خودکار بعد از هر بار خرید، به حساب پی پال شما ،  کارمزد 65٪ از قیمت فروش را واریز می نماید. برای ویرایش کارهای شخصی خود به رابط های کاربری ویژه ای دسترسی خواهید داشت.

کسب درآمد ارزی از سایت teespring
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این سایت کاربران جهت فروش کالاهای سفارشی خود، کمپین هایی را در سایت  Teespring ایجاد می کنند و بدین ترتیب کسب درآمد ارزی از سایت teespring را خواهند داشت.

معرفی Money birds و کسب درآمد دلاری از طریق این بازی
مقالات
توسط : تیم محتوا

برای آشنایی بیشتر با سایت Money birds  و کسب درآمد دلاری از طریق این بازی، می توانید این مقاله را دنبال کنید. روند بازی در این سایت بسیار ساده بوده و می توانید به آسانی در آن درآمدزایی نمایید.

خرید از سایت storyblocks
مقالات
توسط : تیم محتوا

Storyblocks شرایط مناسبی را برای خلاقان فراهم می کند تا با برنامه اشتراکی متناسب با هر بودجه ای بتوانند سریعتر و بیشتر خلق کنند. فرقی نمی کند که شما یک فریلنسر هستید، یا عضوی از یک تیم بزرگ ، در سایت Storyblocks مجوزهایی ارائه می شود که به شما کمک می کند تا پروژه های خود را با امکانات نامحدود به طور مناسب پوشش دهید. خرید از سایت Storyblocks می تواند برای تمامی افراد جذاب باشد.

پرداخت حق بیمه ایرانیان خارج از کشور
مقالات
توسط : تیم محتوا

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که سابقه پرداخت حق بیمه در ایران را داشته و اکنون در کشور دیگری تحصیل و زندگی می کنید، می توانید از تسهیلات درمان و بازنشستگی استفاده کنید. بدین ترتیب پرداخت حق بیمه ایرانیان خارج از کشور و تکمیل کردن سابقه بیمه خود ممکن خواهد بود.

معرفی سایت Twitch توییچ و روش کسب درآمد از Twitch
مقالات
توسط : تیم محتوا

در سایت توییچ Twitch، می توانید ویدئوهای لایو را بصورت آنلاین داشته باشید. تمرکز این سیستم بر گیم بوده و گیمر ها نقش استریم بازی را به عهده دارند. البته در این سایت انواع دیگر استریمر مشاهده می شود که می توان از آن جمله به آهنگ زدن و وبلاگ های تفریحی اشاره کرد. خوب است که  Twitch (توییچ) را بشناسید و روش کسب درآمد از Twitch را بدانید، تا بتوانید به عنوان فریلنسر از این سایت درآمدزایی نمایید.

معرفی سایت acloudguru
مقالات
توسط : تیم محتوا

می توانید در سایت acloudguru مهارت های لازم برای پیشبرد حرفه خود بیاموزید و گواهینامه دریافت کنید. به مهارت های فنآوری مدرن تسلط پیدا کنید و حرفه خود را ارتقا دهید. ممکن است تازه کار بوده یا یک حرفه ای با تجربه باشید. تمامی کسانی که در سایت ACG آموزش دیده اند، معتقد هستند که فراگیری عملی توانسته است به مشاغل آنها کمک نماید.

داغ ترین مطالب
ویدئو های برتر