نتایج جستجو
10 سایت فروش لوازم الکترونیکی دست دوم
مقالات
توسط : تیم محتوا

با گزینه های بسیار زیاد، خبر نه چندان خوب این است که تشخیص اینکه کدام یک ارزش وقت گذاشتن را دارند دشوار است. بنابراین بهتر است قبل از هر اقدامی، سایت های برتر فروش لوازم الکترونیکی دست دوم را مرور کنید.

ترجمه هایی دقیق با ابزارهای هوش مصنوعی
مقالات
توسط : تیم محتوا

با کمک الگوریتم‌های پیشرفته، شبکه‌های عصبی و یادگیری ماشین، ترجمه یکپارچه برای ارائه ترجمه‌های تقریباً شبیه انسان بدون نیاز به دخالت انسان طراحی شده اند. با کمک ابزارهای هوش مصنوعی ترجمه می توان با اطمینان، انواع متون را ترجمه کرد.

10نرم افزار برتر ردیاب رتبه در سال 2024
مقالات
توسط : تیم محتوا

کلمات کلیدی که باید با آنها نشان داده شوید و اینکه چگونه موقعیت ‌های شما در طول زمان تغییر می‌کند، شناسایی کنید. خوشبختانه، شما مجبور نیستید رتبه های خود را به صورت دستی پیگیری کنید. با بهترین نرم افزارهای ردیابی رتبه می توانید بخش خوبی از فرآیند را خودکار کنید.

ابزارهای هوش مصنوعی برای طراحی گرافیکی
مقالات
توسط : تیم محتوا

دنیای امروزی، ابزارهای هوش مصنوعی بسیاری را برای طراحان ایجاد کرده است. علاوه بر ساده‌ سازی وظایف برای پروژه ‌های خلاقانه یا بازاریابی، ابزارهای هوش مصنوعی طراحی می‌توانند در زمانی که در یک مسیر طراحی گیر کرده‌اید، الهام بخش شما با پیشنهادات چشمگیر باشند.

اپلیکیشن Books by AI
مقالات
توسط : تیم محتوا

برای ایجاد یک کتاب، کاربران می توانند عنوانی را ارائه کنند و به صورت اختیاری دستورالعمل های اضافی را برای محتوا درج کنند. اپلیکیشن Books by AI یکی از ابزارهای قدرتمند هوش مصنوعی است که می تواند در نوشتن کتاب شما را یاری کند

بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای کدنویسی
مقالات
توسط : تیم محتوا

ابزارهای هوش مصنوعی برای کدنویسان در همه سطوح، نه فقط کارشناسان فناوری، پاسخگو هستند. در این مقاله، ابزارهای برتر هوش مصنوعی را که می‌توانند تجربه کدنویسی شما را ارتقا داده و فرآیند را ساده‌تر کنند، بررسی می کنیم.

امکانات و ویژگی های revoicer
مقالات
توسط : تیم محتوا

می توانید صدای انسان یا صدای هوش مصنوعی را از میان صداهای مختلف موجود انتخاب کنید. سایت Revoicer برای ایجاد پادکست، ویدیوهای یوتیوب، ویدیوهای توضیحی، دوره های آموزش الکترونیکی، کتاب های صوتی و محتوای رسانه های اجتماعی عالی است.

بزرگ ترین حراجی بلک فرایدی ترکیه در 2023
مقالات
توسط : تیم محتوا

مردم از این تاریخ شروع به خرید هدیه برای خود و عزیزانشان برای کریسمس می کنند. به همین دلیل فروشگاه ها در حراجی بلک فرایدی ترکیه دیر باز و بسته می شوند تا همه بتوانند با خیالی آسوده خرید کنند و از قیمت های تخفیفی بهره مند شوند.

خرید PCB از سایت JLCPCB،پرداخت در سایت JLCPCB
مقالات
توسط : تیم محتوا

این آنها را قادر می‌سازد تا خواسته‌ های مشتری برای نمونه‌ های اولیه را به اجرا درآورد و به صورت سفارشی و با کیفیت بالا، PCB ها را به سرعت تحویل دهد. می توانید برای خرید PCB از سایت JLCPCB از طریق 20پیمنت اقدام کنید.

خرید هاست و دامنه با تخفیف در بلک فرایدی
مقالات
توسط : تیم محتوا

در اینجا تعدادی از معاملات و پیشنهادات باورنکردنی بلک فرایدی را برای سال 2023 برای دریافت میزبانی وب با قیمتی به اشتراک خواهیم گذاشت. می توانید برای خرید هاست و دامنه با تخفیف در بلک فرایدی اقدام کنید.