نتایج جستجو
تاریخ بازگشایی فروشگاه های اپل در چین همچنان مشخص نیست!
اخبار
توسط : تیم خبری

فروشگاه های اپل در چین پس از تعطیلات همچنان تعطیل هستند و این تعطیلی به دلیل گسترش بیماری کرونا ادامه داشته است؛ متاسفانه همچنان تاریخ دقیقی برای بازگشایی این فروشگاه مشخص نیست.

سرمایه گذاری های ارسال یک روزه آمازون منجر به سوددهی افزوده می شود!
اخبار
توسط : تیم خبری

سرمایه گذاری های آمازون در سال جاری سودآوری های بی نظیری برای آن به همراه داشته اند. آمازون موفق شده بیشترین رکورد فروش آنلاین در یک روز و طی یک سال را بشکند و مجددا به باشگاه تریلیون دلاری ها بپیوندد.

مکنزی بزوس 400 میلیون دلار از سهام خود را در آمازون فروخته است!
اخبار
توسط : تیم خبری

مکنزی بزوس، همسر سابق جف بزوس 400 میلیون دلار از سهام خود را که پس از طلاق دریافت نمود، در آمازون فروخته است؛ این خبر منجر به تولید شایعات دیگری نیز شده که تاثیرات مثبت و منفی زیادی بر روی آمازون گذاشته است.

مایکروسافت هلس خواستار افزایش شفافیت در داده های بیماران شد!
اخبار
توسط : تیم خبری

بخش سلامت مایکروسافت تحت عنوان مایکروسافت هلس برای افزایش بازدهی و افزایش کاربرد سیستم های سلامتی خودش خواستار افزایش شفافیت در مورد داده های سلامتی بیماران و کاربران شد!

پرداخت هزینه در سایت دیتا کمپ
مقالات
توسط : تیم محتوا ارزی

دیتا کمپ (به انگلیسی : Data Camp) یک وبسایت در زمینه دوره های آموزشی به خصوص زبان های برنامه نویسی می باشد. در دیتا کمپ می توانید تیم خود را در یک پورتال اختصاصی دنبال کنید. از آمار پیشرفت هر کارمند گزارش تهیه کنید.

کاندید انتخابات آمریکا می خواهد قانونی را که مصونیت شرکت های آنلاین را برطرف می کند، لغو کند!
اخبار
توسط : تیم خبری

جو بایدن یکی از کاندید های انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که اتفاقا مرد اقتصادی بزرگی نیز می باشد، اخیرا اظهار نظر های قابل توجه و متفاوتی در خصوص شرکت های اینترنتی به ویژه فیسبوک و مارک زاکربرگ داشته است.

پیش بینی می شود آمازون مجددا به ارزش 1 تریلیون دلار برسد!
اخبار
توسط : تیم خبری

آمازون به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی جهان سال 2018 ارزشش به بیش از 1 تریلیون دلار رسید اما چندی بعد ارزش آن مجددا افت کرد. پیش بینی می شود امسال نیز ارزش آمازون به بیش از 1 تریلیون دلار صعود کند.