نتایج جستجو
آشنایی با سایت فریلنسری We Work Remotely
مقالات
توسط : تیم محتوا

سایت فریلنسری We Work Remotely یک سایت کار از راه دور است که کارفرمایان می توانند از آن برای تبلیغ مشاغل از راه دور و ارتباط با متخصصان از سراسر جهان استفاده کنند.

بهترین سایت های کاریابی بین المللی
مقالات
توسط : تیم محتوا

در اینجا بهترین سایت های کاریابی بین المللی را آورده ایم تا بتوانید از بین آنها انتخاب کرده و برای برنامه مهاجرتی خود و کار در خارج از کشور، برنامه ریزی کنید. در این خصوص، کارشناسان 20پیمنت نیز شما را یاری می کنند.

بهترین روش های پرداخت آنلاین
مقالات
توسط : تیم محتوا

پردازش پرداخت ‌های کارت اعتباری و نقدی را به صورت آنلاین ساده و آسان می‌کنند. در واقع، Paypal، Stripe، Payline، Adyen و Authorize.net از بهترین روش های پرداخت آنلاین هستند که می توانید با خیالی آسوده از آن ها استفاده کنید.

نحوه شارژ وب مانی
مقالات
توسط : تیم محتوا

این تراکنش ها بسیار امن، برگشت ناپذیر و غیرقابل شناسایی هستند. مهمترین ویژگی این سیستم پول الکترونیک امنیت بالای آن است. می توانید برای شارژ وب مانی ، با کارشناسان 20پیمنت در ارتباط باشید.

بهترین سایت های فروش لوازم الکترونیک دست دوم
مقالات
توسط : تیم محتوا

کاری که می توانید در خانه یا محل کار خود انجام دهید و معمولاً بدون هزینه خواهد بود. می توانید به بهترین سایت های فروش لوازم الکترونیک دست دوم مراجعه کنید و متناسب با کالایی که قصد فروش دارید، آن ها را انتخاب نمایید.

معرفی گیفت کارت EA
مقالات
توسط : تیم محتوا

می‌توانید گیفت کارت EA را به کسی هدیه دهید تا بتواند آنچه را که می‌خواهد بخرد، یا از آن برای اضافه کردن وجوه به کیف پول EA خود استفاده کنید که آنها بسته به محل زندگی شما در مقادیر مختلف در دسترس هستند.

بهترین سایت های کلیکی و نحوه درآمد از آنها
مقالات
توسط : تیم محتوا

یا راه اندازی فروشگاه آنلاین خود انجام دهید، این کار را با کلیک کردن بر روی تبلیغات در صفحات وب صورت دهید؟ استفاده از بهترین سایت های کلیکی ، در واقع راهی مناسب برای شروع به دست آوردن مقدار مناسبی از پول است.

خرید از سایت های خارجی با ویزا کارت
مقالات
توسط : تیم محتوا

ویزا کارت یکی از کارت های اعتباری است که در سطح جهان پذیرفته شده است. این کارت، حداقل 5٪ پاداش در خریدها و 10% در اولین روز خرید را ارائه می دهد. می توانید برای استفاده از این کارت در سایت های خارجی و خریدهای خود، از خدمات 20پیمنت بهره مند شوید.

معرفی سایت فریلنسری JournalismJobs
مقالات
توسط : تیم محتوا

سایت فریلنسری JournalismJobs، یک منبع پیشرو برای مشاغل روزنامه نگاری است. این سایت، دارای طیف گسترده ای از فرصت های شغلی در همه زمینه ها از جمله روزنامه، رسانه های دیجیتال و تلویزیون است.

ویزا کارت طلایی چیست؟
مقالات
توسط : تیم محتوا

ویزا کارت طلایی برای تمام هزینه های سفر، تفریح و سایر هزینه های شما توان خرج کردن را افزایش می دهد. اگر می خواهید موجودی خود را به طور کامل هر ماه پرداخت کنید

داغ ترین مطالب
ویدئو های برتر