نتایج جستجو
همکاری پی پال با متا
خبر روز
توسط : تیم خبری

پی پال با متا همکاری می کند تا کمک های مالی را در فیس بوک و اینستاگرام در ایالات متحده، بریتانیا، استرالیا و کانادا فعال باشند.

خرید در بلک فرایدی 2022 با پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

هر فروشگاه آنلاینی، PayPal را به عنوان روش پرداخت خود اضافه نمی کند. بنابراین، سوال بزرگ این است که از کجا می توانم از فروشگاه هایی که پی پال را می پذیرند خرید کنم و خرید در بلک فرایدی 2022 با پی پال را چگونه انجام دهم.

هزینه های بین المللی پرداخت آنلاین پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

انتقال پول نظیر به همتا (P2P) مانند Venmo و Zelle را شکست می‌ دهد. وجوه فوراً به حساب PayPal گیرنده دریافت می شود و سپس می‌ توان آن را روز بعد به حساب بانکی منتقل کرد. اما لازم است که برای استفاده از این روش، هزینه های بین المللی پی پال را نیز در نظر داشت.

نحوه پیوند کارت PAN به حساب پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

پی پال به عنوان یک بانک آنلاین کار می کند و یک شکل پذیرفته شده از بانکداری در سراسر جهان است. که پیوند کارت PAN به حساب پی پال ، می تواند دریافت خدمات بانکی را تسهیل کند.

پرداخت آنلاین در آمازون با پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

اما برای خرید ایمن از یک سایت، نحوه پرداخت نکته ای مهم است. پرداخت آنلاین در آمازون با پی پال یکی از ایمن ترین روش ها برای خرید از این خرده فروشی بزرگ است.

درباره گیفت کارت پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این جا خواهیم گفت که چگونه یک کارت هدیه پیش پرداخت را به حساب پی پال خود اضافه کنید تا از آن به عنوان روش پرداخت استفاده نمایید. شما به راحتی می توانید یک گیفت کارت پی پال به حساب خود اضافه کنید تا از آن برای پرداخت ها و خریدها استفاده کنید

پشتیبانی پی پال چگونه است
مقالات
توسط : تیم محتوا

تماس و بهره مندی از پشتیبانی پی پال ، کار سختی نیست. نحوه تماس با خدمات مشتریان PayPal از طریق تلفن یا از طریق چت آنلاین ممکن است. می توانید از طریق تلفن با پی پال تماس بگیرید

تفاوت حساب های پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

یک حساب شخصی و یک حساب تجاری یا بیزینس وجود دارد که در اینجا هرکدام را تجزیه می کنیم تا به شما کمک کنیم تفاوت حساب شخصی و بیزینس پی پال را دریابید و تصمیم بگیرید کدام نوع حساب برای شما مناسب است.

اپلیکیشن پی پال برای اندروید و آیفون
مقالات
توسط : تیم محتوا

این یک برنامه همه کاره برای معاملات مالی است که خریدار از برنامه پی پال خود برای ارسال پول استفاده می کند. از زمان راه اندازی پی پال و اپلیکیشن پی پال برای اندروید و آیفون ، PayPal به یک سیستم پرداخت آنلاین تبدیل شده است که توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان استفاده می شود.