نتایج جستجو
نحوه حذف حساب پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

اگر به هر دلیلی متوجه شدید که دیگر حساب پی پال خود را نمی خواهید، بستن آن یک فرآیند سریع و بدون دردسر است که تنها در چند دقیقه تکمیل می شود. برای اطلاع از نحوه حذف حساب پی پال به ادامه مطلب مراجعه کنید.

انتقال پول از پی پال به پرفکت مانی
مقالات
توسط : تیم محتوا

می‌توانید بدون پرداخت هزینه ‌های گزاف، Perfect Money USD را به PayPal USD تبدیل کنید. در این مقاله در مورد بهترین راه برای تبادل پرفکت مانی با پی پال و روش انتقال پول از پی پال به پرفکت مانی صحبت خواهیم کرد.

پرداخت های دیجیتال پی پال و کیف پول های آن
مقالات
توسط : تیم محتوا

جایی که پرداخت برای خرید با تلفن همراه در 20 سال پیش بی سابقه بود، اکنون به زمانی رسیده است که چنین امکانات روزمره به یک هنجار جدید تبدیل شده است. بسیاری امروزه از کیف پول های پی پال برای تجارت و یا حتی خرید از سایت های خارجی استفاده می کنند.

نحوه استفاده از پی پال در آمازون
مقالات
توسط : تیم محتوا

در حالی که نمی توانید مستقیماً برای خریدهای خود در آمازون با PayPal پرداخت کنید، راه حل هایی وجود دارد که می توانید برای غلبه بر این محدودیت از آنها بهره ببرید. در اینجا نحوه استفاده از پی پال در آمازون را خواهیم گفت

همکاری پی پال با متا
خبر روز
توسط : تیم خبری

پی پال با متا همکاری می کند تا کمک های مالی را در فیس بوک و اینستاگرام در ایالات متحده، بریتانیا، استرالیا و کانادا فعال باشند.

خرید در بلک فرایدی 2022 با پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

هر فروشگاه آنلاینی، PayPal را به عنوان روش پرداخت خود اضافه نمی کند. بنابراین، سوال بزرگ این است که از کجا می توانم از فروشگاه هایی که پی پال را می پذیرند خرید کنم و خرید در بلک فرایدی 2022 با پی پال را چگونه انجام دهم.

هزینه های بین المللی پرداخت آنلاین پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

انتقال پول نظیر به همتا (P2P) مانند Venmo و Zelle را شکست می‌ دهد. وجوه فوراً به حساب PayPal گیرنده دریافت می شود و سپس می‌ توان آن را روز بعد به حساب بانکی منتقل کرد. اما لازم است که برای استفاده از این روش، هزینه های بین المللی پی پال را نیز در نظر داشت.

نحوه پیوند کارت PAN به حساب پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

پی پال به عنوان یک بانک آنلاین کار می کند و یک شکل پذیرفته شده از بانکداری در سراسر جهان است. که پیوند کارت PAN به حساب پی پال ، می تواند دریافت خدمات بانکی را تسهیل کند.