نتایج جستجو
درباره گیفت کارت پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این جا خواهیم گفت که چگونه یک کارت هدیه پیش پرداخت را به حساب پی پال خود اضافه کنید تا از آن به عنوان روش پرداخت استفاده نمایید. شما به راحتی می توانید یک گیفت کارت پی پال به حساب خود اضافه کنید تا از آن برای پرداخت ها و خریدها استفاده کنید

پشتیبانی پی پال چگونه است
مقالات
توسط : تیم محتوا

تماس و بهره مندی از پشتیبانی پی پال ، کار سختی نیست. نحوه تماس با خدمات مشتریان PayPal از طریق تلفن یا از طریق چت آنلاین ممکن است. می توانید از طریق تلفن با پی پال تماس بگیرید

تفاوت حساب های پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

یک حساب شخصی و یک حساب تجاری یا بیزینس وجود دارد که در اینجا هرکدام را تجزیه می کنیم تا به شما کمک کنیم تفاوت حساب شخصی و بیزینس پی پال را دریابید و تصمیم بگیرید کدام نوع حساب برای شما مناسب است.

اپلیکیشن پی پال برای اندروید و آیفون
مقالات
توسط : تیم محتوا

این یک برنامه همه کاره برای معاملات مالی است که خریدار از برنامه پی پال خود برای ارسال پول استفاده می کند. از زمان راه اندازی پی پال و اپلیکیشن پی پال برای اندروید و آیفون ، PayPal به یک سیستم پرداخت آنلاین تبدیل شده است که توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان استفاده می شود.

نحوه رفع خطای پرداخت PayPal پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

برخی از این مشکلات مربوط به درج نادرست جزئیات کارت اعتباری یا به دلیل مشکلاتی در حساب پی پال پرداخت کننده است، اما گاهی اوقات مشکل در حساب PayPal شما نیز می تواند منجر به عدم پرداخت شود که در این جا در خصوص رفع خطای پرداخت پی پال صحبت خواهیم کرد

شرایط on hold کردن پرداخت PayPal پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

کارت اعتباری و چک الکترونیکی پرداخت اقلام خود را به صورت آنلاین انجام دهند. در حالی که این فرآیند معمولاً بدون دردسر کار می کند، اما ممکن است زمان هایی وجود داشته باشد که پی پال پرداختی را که دریافت کرده است، معوق کند. در چنین شرایطی با on hold کردن پرداخت پی پال مواجه خواهید شد.

معرفی شرکت های متعلق به پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

این شرکت انواع خدمات پرداخت دیجیتال را به 305 میلیون دارندگان حساب در سراسر جهان ارائه می دهد و به آنها امکان ارسال و دریافت پول، ذخیره مانده، برداشت وجوه و انجام سایر کارها را می دهد. که برخی از آن ها از طریق شرکت های متعلق به پی پال انجام می شود.

تغییر حساب پرسونال پی پال به حساب بیزینسی
مقالات
توسط : تیم محتوا

بسیاری از افراد هنگامی که می خواهند از این روش پرداخت استفاده نمایند، نوع پرسونال آن را انتخاب می کنند و با افزایش تراکنش های مالی در حساب پی پال خود، اقدام به تغییر حساب پرسونال به حساب بیزنسی می نمایند. 

چگونه پسوورد پی پال را تغییر دهیم
مقالات
توسط : تیم محتوا

از آنجا که یک حساب PayPal معمولاً با حساب بانکی پیوند مستقیم دارد و می توان از آن برای خرید کالا یا خدمات استفاده کرد، باید اطمینان حاصل کنید که رمز ورود شما قوی و منحصر به فرد بوده و هرگز به خطر نمی افتد. از همین روست که لازم است با روش تغییر پسوورد پی پال آشنا شوید.

تغییر حساب بیزینسی پی پال به حساب پرسونال
مقالات
توسط : تیم محتوا

یکی از مواردی که مطرح است پردازش پرداخت آنلاین است که در فروشگاه های اینترنتی بسیار اهمیت داشته و حیاتی است. از همین روست که برخی از مشاغل برای تبدیل حساب بیزنسی پی پال به پرسونال یا عکس آن اقدام می کنند.