نتایج جستجو
3 دلیل که نشان دهنده سودآوری بیشتر پی پال می باشد
اخبار
توسط : تیم خبری

پی پال به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های پرداخت الکترونیکی همواره ریسک های زیادی را برای رشد و توسعه تجربه کرده است. در این مطلب به 3 دلیل قانع کننده اشاره می کنیم که نشان دهنده رشد قابل توجه این مجموعه در آینده نیز خواهد بود.

پی پال با مشارکت یونیون پی وارد بازار چین می شود
اخبار
توسط : تیم خبری

پی پال به عنوان بزرگ ترین سیستم پرداخت دیجیتالی دنیا هم اکنون موفق شده با حمایت دولت چین و همینطور همکاری شرکت یونیون پی وارد بازار چین بشوند. در این اقدام یکی از بزرگ ترین اقدامات پی پال طی دهه اخیر برای گسترش بازار خودش می باشد.

چگونگی انتقال ارز به ایران
آموزش
توسط : تیم محتوا حواله ارزی

انتقال ارز به ایران در کشور های مختلف یکی از چالش های بزرگ برای مسافران، دانشجویان و حتی کاربران اینترنت می باشد. در این مطلب به ارائه راه کار های مناسب برای انتقال ارز به ایران اشاره کرده ایم.

پی پال تا سال 2020 پرداخت های موبایلی درون فروشگاهی را متحول می کند
اخبار
توسط : تیم خبری

مدیر عامل خوش قول پی پال دن شولمن عنوان کرد که پی پال قصد دارد راه کارهای جدیدی را برای پرداخت های موبایلی درون فروشگاهی را تا سال 2020 معرفی کند که به کلی این شیوه پرداخت را متحول می نماید. پی پل یک کیف پول دیجیتالی را برای فروشگاه های فیزیکی ایجاد می کند.

قوانین کار با پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا پی پال

پی‌پال یک شرکت آمریکایی است که در زمینه جابه‌جایی پول و ارز به صورت الکترونیکی فعالیت دارد. برای استفاده از خدمات paypal حتما قوانین کار با پی پال را مطالعه کنید و دانش خودتان در زمینه کار با پی‌پال بالا ببرید.

سناتورها مستر کارت و ویزا را به دلیل حضور در پروژه بلاک چین فیسبوک تحت فشار قرار میدهند
خبر روز
توسط : تیم خبری

.در نامه ی جدیدی که به مدیرعاملان مستر کارت، ویزا، استریپ فرستاده شده ،سناتورها در مورد خطرات پروژهی لیبرا هشدار داده اندقرار است مارک زاکربرگ در ۲۳ اکتبر، در جلسات خدمات مالی مجلس نمایندگان حاضر شود.موضوع اصلی جلسات خطرات و مزایای لیبرا است.

اجتناب از پرداخت هزینه های معاملات خارجی چگونه انجام پذیر است؟
مقالات
توسط : تیم محتوا مسافرتی

اجتناب از پرداخت هزینه های معاملات خارجی، راهی برای صرفه جویی و کاهش هزینه ها در سفر به خارج از کشور است. راه هایی برای جبران هزینه های معامله خارجی و هزینه های ATM بین المللی وجود دارد، که در این مقاله با آنها آشنا می شوید. تبدیل ارز در کشور خود و پیدا کردن کارت اعتباری یا حساب بانکی بدون هزینه شارژ از جمله این راه هاست.

حساب پی پال چیست؟
مقالات
توسط : تیم پی پل

eBay میلیونها مورد برای فروش دارد، اما تنها راه پرداخت آن یک سیستم پرداخت به نام پی پال است. این سیستم پرداخت به خریداران اجازه می‌دهد تا عملا اشخاص بدون درگیر شدن با بررسی های شخصی، کارت اعتباری یا شماره کارت اعتباری، به فروشندگان پول ارسال کنند. PayPal از یک سیستم ایمن بهره می برد و به طور گسترده پذیرفته شده ‌است.