نتایج جستجو
چگونه پسوورد پی پال را تغییر دهیم
مقالات
توسط : تیم محتوا

از آنجا که یک حساب PayPal معمولاً با حساب بانکی پیوند مستقیم دارد و می توان از آن برای خرید کالا یا خدمات استفاده کرد، باید اطمینان حاصل کنید که رمز ورود شما قوی و منحصر به فرد بوده و هرگز به خطر نمی افتد. از همین روست که لازم است با روش تغییر پسوورد پی پال آشنا شوید.

تغییر حساب بیزینسی پی پال به حساب پرسونال
مقالات
توسط : تیم محتوا

یکی از مواردی که مطرح است پردازش پرداخت آنلاین است که در فروشگاه های اینترنتی بسیار اهمیت داشته و حیاتی است. از همین روست که برخی از مشاغل برای تبدیل حساب بیزنسی پی پال به پرسونال یا عکس آن اقدام می کنند.

مقایسه پی پال و اسکریل
مقالات
توسط : تیم محتوا

اگر می خواهید برای کسب و کار خود یک درگاه پرداخت ایمن و مطمئن داشته باشید، در مقایسه پی پال و اسکریل، باید وقت گذاشته و طیف گسترده ای از راه حل ها را ارزیابی کنید. شما می توانید با تطابق ویژگی های آنها، یک ایده کوتاه در مورد عملکرد هر یک را دریافت کنید

خرید و فروش در پی پال چگونه است
مقالات
توسط : تیم محتوا

قصد دارید از حساب پی پال پرداختی را انجام دهید، انتخاب نمایید کدام کارت یا حساب شما برای پرداخت استفاده شود. حتی می توانید یکی از آن ها را تنظیم کنید تا به عنوان روش پرداخت پیش فرض عمل نماید. برای خرید و فروش با پی پال ، می توانید از خدمات 20payment بهره بگیرید. 

آموزش غیر فعال کردن پرداخت خودکار پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

از سویی دیگر ارائه دهنده خدمات شما ممکن است پرداخت های PayPal یا توافق نامه های صورتحساب پی پال را به شما پیشنهاد دهد تا دامنه ها یا خدمات میزبانی وب شما در صورت انقضا به صورت خودکار تمدید نماید. در اینجا آموزش غیر فعال کردن پرداخت خودکار پی پال را ارائه خواهیم داد.

دلایل لیمیت شدن حساب پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

محدودیت هایی برای کمک به محافظت از مشتریان و برای انجام تعهدات نظارتی وجود دارد، زیرا محافظت از حساب و پول مشتریان برای پی پال مهم است. اکنون بررسی خواهیم کرد که چه دلایلی باعث لیمیت شدن حساب پی پال می شود؟ 

تفاوت وب مانی و پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

در بررسی تفاوت وب مانی و پی پال، می توان گفت که PayPal  یکی از شرکت های تابعه eBay است و WebMoney متعلق به WM Transfer Ltd می باشد.  اگر تصمیم دارید از PayPal استفاده کنید، باید شماره اعتبار خود را به پی پال بدهید. این درحالی است که وب مانی به کارت اعتباری و حساب بانکی احتیاج ندارد.

تغییر آدرس ایمیل پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

شما به آسانی می توانید در چند مرحله ایمیل جدیدی را به عنوان آدرس ایمیل اصلی خود در PayPal تغییر دهید یا اضافه کنید. در این جا نحوه تغییر آدرس ایمیل پی پال یا افزودن و تأیید ایمیل جدید برای استفاده به عنوان اصلی را ارائه کرده ایم. 

مقایسه پی پال و وسترن یونیون
مقالات
توسط : تیم محتوا

اگر نیاز به انتقال وجه بین المللی دارید، Western Union و PayPal گزینه های خوبی برای این کار هستند. اما لازم است بدانید کدام گزینه ارزان تر است و متناسب با نیاز شما است. در این جا به مقایسه پی پال و وسترن یونیون پرداخته ایم. این حساب ها یکی از بزرگ ترین و قدیمی ترین شرکت های پرداخت در جهان هستند.

داغ ترین مطالب
ویدئو های برتر