نتایج جستجو
آشنایی با انواع ویزای آمریکا
مقالات
توسط : تیم مهاجرتی

در این مطلب به معرفی انواع و اقسام ویزای آمریکا و ویژگی های هر کدام از آن ها خواهیم پرداخت؛ انواع ویزای آمریکا شمال ویزا های مهاجرتی، گردشگری، کاری و... می باشند که هر کدام شرایط و ضوابط منحصربفردی دارند.

ادامه تحصیل در کانادا
مقالات
توسط : تیم خبری

راهنمای جامع تحصیل متقاضیان در کانادا و شرح شرایط اخذ ویزا ، بورسیه تحصیلی ، شرایط اعزام دانشجو و معرفی بهترین دانشگاه های کانادا و در ادامه شرح هزینه های زندگی و تحصیل و اقامت در این کشور و آینده شغلی رشته های مختلف در کانادا

انواع ویزای ترکیه را بهتر بشناسید
مقالات
توسط : تیم محتوا گردشگری

انواع ویزای موقت و دائم ترکیه را برای اخذ و استفاده بهتر بشناسید. در این مطلب به بررسی دقیق ویزا های متنوع ترکیه که از طریق آن ها می توانید برای مقاصد تفریحی و کاری اقدام به مهاجرت موقت یا دائم ترکیه نمایید پرداخته ایم.

انواع ویزای کانادا را بهتر بشناسید
مقالات
توسط : تیم مهاجرتی

مهاجرت به کانادا نیازمند اخذ یکی از انواع ویزای کانادا است. سیاست های جذب شهروند کانادا و شرایط ویژه آن باعث شده همچنان کانادا یکی از مقاصد محبوب ایرانی ها برای مهاجرت باشد. در این مقاله جامع با انواع ویزای کانادا ، پرداخت هزینه وقت سفارت کانادا و سایر شرایط آشنا می شوید.

مهاجرت به کانادا با اکسپرس اینتری
مقالات
توسط : تیم محتوا مهاجرتی

سیستم اکسپرس اینتری که در سال 2015 توسط کانادا معرفی شد، هم اکنون تبدیل به کانال اصلی مهاجرت متخصصین در صنایع مختلف به کانادا شده و به عنوان یکی از محبوب ترین سیستم های مهاجرت در جهان نیز می شود.طبق برنامه ریزی های دولت کانادا، ظرفیت مهاجرت به کانادا با اکسپرس اینتری در سال 2019 و 2020 افزایش پیدا خواهد کرد.

سناتورها مستر کارت و ویزا را به دلیل حضور در پروژه بلاک چین فیسبوک تحت فشار قرار میدهند
خبر روز
توسط : تیم خبری

.در نامه ی جدیدی که به مدیرعاملان مستر کارت، ویزا، استریپ فرستاده شده ،سناتورها در مورد خطرات پروژهی لیبرا هشدار داده اندقرار است مارک زاکربرگ در ۲۳ اکتبر، در جلسات خدمات مالی مجلس نمایندگان حاضر شود.موضوع اصلی جلسات خطرات و مزایای لیبرا است.

سفر به سریلانکا بدون اخذ ویزا
خبر روز
توسط : تیم خبری

مقام‌های سریلانکا به منظور افزایش گردشگران خارجی این کشور که شمار آن‌ها در پی حمله‌های تروریستی روز عید پاک با کاهش شدید مواجه شده بود،‌ از ارائه طرح ورورد شهروندان ۴۸ کشور مختلف بدون نیاز به اخذ ویزا خبر دادند.

مستر کارت چیست؟
مقالات
توسط : تیم محتوا کارت اعتباری

مستر کارت یک سازمان خدمات مالی است که تراکنش های انجام‌ شده بر روی کارت ‌های اعتباری که توسط تعدادی از بانک‌ها و سرمایه گذاران دیگر انجام می‌شود را پردازش می‌کند. زمانی که نماد مسترکارت را در گوشه پایین یک کارت اعتباری می‌بینید به این معنی است که شما می توانید با استفاده از تکنولوژی شرکت اجاره انجام پردازش ها و هر تراکنشی را دارید.