نتایج جستجو
بهترین دانشگاه های چین
مقالات
توسط : تیم محتوا

همراه با سرمایه گذاری عظیم ملی، شهرت آموزشی چین را در سال های اخیر افزایش داده است. در اینجا به بررسی بهترین دانشگاه های چین پرداخته و جایگاه آن ها را در رنکینگ جهانی آورده ایم.

بهترین دانشگاه های دانمارک
مقالات
توسط : تیم محتوا

فرصت های تحصیلی عالی به زبان انگلیسی در طیف گسترده ای از موسسات آموزشی عالی دارد. می توانید به سادگی در بهترین دانشگاه های دانمارک در رشته دلخواه خود تحصیل کنید.

بهترین دانشگاه های دنیا در رشته عمران
مقالات
توسط : تیم محتوا

زیرا به طور مستقیم دنیای اطراف ما را شکل می دهد. این موضوع، حول محور حل مسئله و بهبود کیفیت زندگی مردم است و اگر شما به آن علاقه خاصی دارید، می توانید به سادگی در بهترین دانشگاه های دنیا در رشته عمران تحصیل نمایید

چاپ مقاله در ScienceDirect
مقالات
توسط : تیم محتوا

جستجو و خواندن مقالات و کتاب ‌ها می‌کنید. بنابراین دسترسی به مقالات علمی برای شما بسیار مهم است. می توانید در سایت ScienceDirect به بهترین منابع دسترسی داشته و یا مقاله خود را به اشتراک بگذارید.

دانشگاه ها و کالج های برتر در امارات متحده عربی
مقالات
توسط : تیم محتوا

با رتبه‌های برتر را بیابید که جایگاه شایسته خود را در کنار برخی از بزرگترین نام‌ های دانشگاهی بین ‌المللی دارند. برای تحصیل در بهترین دانشگاه های امارات ، می توانید از خدمات 20پیمنت بهره مند شوید.

تحصیل در روسیه
مقالات
توسط : تیم محتوا

تحصیل در روسیه یکی از انتخاب های سودمند و معتبر است. می توانید مطمئن باشید که تمام دانش مورد نیاز خود را در موضوع انتخابی به دست خواهید آورد. روسیه دانشگاه های زیادی دارد

بهترین دانشگاه های کانادا
مقالات
توسط : تیم محتوا

اولین فکری که در ذهن شما ایجاد می شود این است که بهترین دانشگاه های کانادا کدامند؟ شما ممکن است لیستی را دریافت کنید که می توانید به آن تکیه کنید، اما آیا این لیست بیان می کند

ثبت نام در آزمون بین المللی CELPIP
مقالات
توسط : تیم محتوا

ارتباط با همکاران و مافوق در محل کار، تعامل با دوستان، درک اخبار و تفسیر و پاسخ دادن به مطالب نوشتاری ارائه می دهد. برای ثبت نام در آزمون CELPIP می توانید از خدمات 20پیمنت استفاده نمایید.

بهترین دانشگاه های هنر جهان
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این جا ، فهرستی از بهترین دانشگاه های هنر در جهان را آورده ایم. بدین ترتیب، درخواهید یافت که هر یک از برنامه ‌های آن‌ها چگونه است و نکاتی را در مورد نحوه انتخاب مناسب برای خود به شما ارائه می شود.

آزمون آکادمیک PTE چیست؟
مقالات
توسط : تیم محتوا

برای تحصیل یا مهاجرت به یک کشور بزرگ انگلیسی زبان هستند، انجام می شود. داوطلبانی که واجد شرایط شرکت در آزمون آکادمیک PTE هستند، باید برای اثبات صلاحیت زبان انگلیسی خود در این آزمون شرکت کنند.