نتایج جستجو
هزینه های دانشگاهی ترکیه
مقالات
توسط : تیم محتوا دانشگاهی

ادامه تحصیل در ترکیه یکی از علاقمندی های برجسته دانشجویان ایرانی می باشد. مهم ترین لازمه اقدام به مهاجرت و تحصیل در ترکیه آشنایی با هزینه های ضروری و رایج تحصیلی این کشور می باشد. در این مقاله به معرفی هزینه های موجود خواهیم پرداخت.

راهنمای جامع تحصیل در هند
مقالات
توسط : تیم خبری

همه آنچه باید در مورد تحصیل در یکی از پرجمعیت ترین کشورهای دنیا بدانید. بورسیه شدن در دانشگاه های معتبر هندوستان و کار همزمان با تحصیل از مزایا تحصیل در هند

راهنمای جامع تحصیل در انگلیس
اخبار
توسط : تیم دانشگاهی

راهنمای جامع تحصیل در انگلیس به همراه نکات جزئی و مورد نیاز برای اقدام به ثبت نام در دانشگاه های مختلف انگلستان را در یک مقاله جامع مطالعه کنید. ادامه تحصیل در انگلیس را از طریق نکات موجود پیگیری نمایید.

راهنمای جامع آزمون جی مت
مقالات
توسط : تیم دانشگاهی

آزمون جی مت یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین آزمون های ارزیابی و اعتبار سنجی بین المللی است که در بیش از 114 کشور جهان برگزار می شود. عموما برای شرکت در دوره ها و دانشگاه های بیزینسی ملزم به گذراندن این آزمون خواهید بود.

راهنمای جامع تحصیل در روسیه
مقالات
توسط : تیم آموزشی

همه آنچه می بایست درباره باید ها و نباید ها، راه کار ها و چگونگی تحصیل در روسیه بدانید را مطالعه کنید. محدودیت ها و دیگر موانع موجود را بخوانید و درباره ساختار نظام آموزشی روسیه اطلاعات بیشتری کسب کنید.

راهنمای جامع آزمون آیلتس
مقالات
توسط : تیم آموزشی

آزمون آیلتس چیست و برای چه کسانی مناسب است؟ برگزاری امتحان آیلتس چه شرایطی دارد و چطور می توانیم در آن ثبت نام کنیم؟ تاریخ، هزینه ها و الگوی برگزاری آزمون آیلتس چیست؟

آموزش پرداخت شهریه دانشجویان خارج از کشور
آموزش
توسط : تیم خبری

آموزش انتقال وجه و پرداخت شهریه دانشجویان محصل در دانشگاه های خارج از کشور از طریق کارت های اعتباری نظیر مسترکارت و ویزاکارت و پی پال و در آخر حواله سوئیفت و ساخت حساب پی پال و صدور کردیت کارت برای هموطنان گرامی

راهنمای جامع آزمون GRE
آموزش
توسط : تیم محتوا دانشگاهی

آزمون GRE به عنوان یکی از برجسته ترین امتحان های تعیین سطح علمی و توانایی های دانشگاهی افراد بشمار می رود. امتحان جی آر ای در سراسر دنیا معتبر و کاربردی می باشد.در این مطلب قصد داریم به صورت مفصل در خصوص جنبه های مختلف آزمون GRE صحبت کنیم

راهنمای جامع آزمون تافل
مقالات
توسط : تیم دانشگاهی

آزمون تافل به عنوان یکی از برجسته ترین آزمون های تعیین سطح زبان انگلیسی در ده ها هزار دانشگاه معتبر سراسر دنیا و در بیش از 130 کشور بشمار می رود. امتحان تافل استاندارد ترین آزمون برای ورود با دانشگاه یا مهاجرت کاری می باشد.

لیست ددلاین دانشگاه های خارج از کشور که برای دانشجویان ایرانی تمدید شد
اخبار
توسط : تیم خبری

هفته گذشته در پی سهمیه بندی بنزین اینترنت سراسر ایران دچار اختلال گردید و مشکلات متعددی برای کسب و کارها و اقشار مختلف از جمله دانشجویانی که قصد اپلای برای دانشگاه های خارج از کشور داشتن به وجود آورد. برخی از دانشگاه های خارجی اقدام به تمدید ددلاین های خود برای دانشجویان ایرانی نموده اند.