نتایج جستجو
بهترین دانشگاه های بین المللی  رشته حقوق
مقالات
توسط : تیم محتوا

به دنبال بهترین دانشگاه های حقوق در جهان برای شروع یک حرفه امیدوارکننده هستید؟ اخذ مدرک حقوق از یک موسسه معتبر معمولاً با نتایج شغلی بالاتری همراه است. فارغ‌التحصیلان از دانشگاه‌های برتر حقوق در جهان به عنوان قاضی و منشی دیوان عالی

آموزش آنلاین زبان با Preply
مقالات
توسط : تیم محتوا

برنامهPreply یک سرویس آنلاین است که دانشجویان زبان خصوصی را با معلمان زبان مرتبط می کند. وب سایت به شما کمک خواهد کرد تا معلمان زبان مقرون به صرفه را به صورت آنلاین پیدا کنید. برای صحبت با اطمینان به زبان جدید خود آماده شوید

بهترین دانشگاه های آلمان برای مهندسی مکانیک
مقالات
توسط : تیم محتوا

با توجه به فرصت های گسترده ای که در انتظار کسانی است که متقاضی تحصیل در بهترین دانشگاه های آلمان برای مهندسی مکانیک هستند، بسیاری از دانشجویان بین المللی برای پیگیری تحصیلات عالی خود به آلمان هجوم آورده اند.

بهترین دانشگاه های مالزی
مقالات
توسط : تیم محتوا

انتظار غذاهای متنوع با تأثیرات هندی، چینی و مالایی را داشته باشید. در میان همه اینها، برخی از بهترین دانشگاه ‌های مالزی برجسته هستند که در زیر بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده برای رتبه‌بندی دانشگاه جهانی ۲۰۲۳ فهرست کرده‌ایم.

تحصیل در ایسلند
مقالات
توسط : تیم محتوا

ایسلند مقصد مناسبی برای کسانی است که به دنبال دوری از هیاهوی زندگی شهری و گشت و گذار در فضای باز هستند. ایسلند که به عنوان "سرزمین آتش و یخ" شناخته می شود، کشوری با تضادها است. خانه برخی از بزرگترین می توانید از خدمات تخصصی 20پیمنت بهره مند شوید.

آزمون بین المللی تیمز  Timss
مقالات
توسط : تیم محتوا

آزمون بین المللی TIMSS، گرایش‌ها در مطالعات بین‌المللی ریاضیات و علوم، یک مطالعه شاخص IEA است. TIMSS که توسط مرکز مطالعات بین المللی TIMSS & PIRLS در کالج بوستون هدایت می شود، ارزیابی بین المللی از پیشرفت دانش آموزان در ریاضیات و علوم است.

تحصیل در پرتغال
مقالات
توسط : تیم محتوا

علاوه بر این، سرزمینی با سواحل طلایی است. این کشور شگفت انگیز، گزینه ای مناسب برای ادامه تحصیلات با سوابق عالی، هزینه پایین شهریه و میزان رضایت بالای دانشجویان است. در صورتی که قصد دارید برای تحصیل در پرتغال اقدام کنید، می توانید از خدمات و مشاوره 20پیمنت بهره مند شوید.

راهنما و نکات آمادگی تافل آنلاین
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این راهنما، مدت اعتبار نمرات تافل، چه اتفاقی پس از انقضای آن ‌ها رخ می ‌دهد، آیا همچنان می‌ توانید از نمرات منقضی شده استفاده کنید و این که چگونه بر برنامه‌ریزی شما هنگام درخواست برای مرکز آموزش عالی تأثیر می‌گذارد، خواهیم پرداخت. نکات آمادگی تافل آنلاین را در اینجا دنبال کنید.

تحصیل در رومانی
مقالات
توسط : تیم محتوا

همین امر باعث شده است که دانشجویان زیادی، تحصیل در رومانی را انتخاب کنند. برخی از زمینه های مورد مطالعه شامل معماری، آموزش، موسیقی و هنر، و دامپزشکی می باشد. دانشجویان ممکن است این را برای یک یا چند از مدارک تحصیلی خود برای تضمین شغل در رومانی یا کار در خارج از کشور استفاده کنند

بهترین مراکز آموزش عالی امنیت سایبری
مقالات
توسط : تیم محتوا

بیشتر برای این بخش مورد نیاز است. این شکاف بین تقاضا و عرضه در برخی کشورها در حال افزایش می باشد. این به یک محیط شغلی قانع کننده برای دانشجویان و متخصصان جوان تبدیل می شود. در اینجا برخی از بهترین مراکز آموزش عالی امنیت سایبری معرفی شده اند.