نتایج جستجو
صفر تا صد تحصیل در سوئد
مقالات
توسط : تیم محتوا

در صورتی که قصد دارید برای ادامه تحصیل به کشور دیگری مهاجرت نمایید، صفر تا صد تحصیل در سوئد را شرح خواهیم داد تا در صورتی که با انتظارات و شرایط شما متناسب بود، آن را به عنوان کشور مقصد در نظر بگیرید.

پرداخت هزینه آزمون TEF زبان فرانسوی
مقالات
توسط : تیم محتوا

دارای شش سطح بوده و از سوی وزارت آموزش فرانسه برگزار شده و در صورتی قبولی، مدرک آن تحویل می گردد. اما آزمون TEF یک آزمون دوازده سطحی است که برای پرداخت هزینه آزمون TEF زبان فرانسوی، در این جا توضیحات لازم را ارائه خواهیم داد.

پرداخت هزینه آزمون DSH زبان آلمانی
مقالات
توسط : تیم محتوا

چنانچه قصد داشته باشید برای ادامه تحصیل، به یکی از دانشگاه های آلمان بروید، لازم است که آزمون DSH را که به زبان آلمانی است بگذرانید. این آزمون می تواند مهارت شما را در زبان آلمانی سنجش کرده و بستر مناسبی برای تحصیلی موفق در آلمان باشد. در این جا توضیحاتی در خصوص این آزمون و پرداخت هزینه آزمون DSH زبان آلمانی را ارائه خواهیم داد.

کشور های ارزان برای تحصیل در خارج از کشور
مقالات
توسط : تیم محتوا

برای بسیاری از ایرانیان، ادامه تحصیل در کشورهای دیگر، روشی برای مهاجرت و اقامت دائم می باشد. این روشی مناسب است که می توان در زمان کمتری مهر سفارت را دریافت کرده و پس از اتمام ویزای تحصیل، برای شاغل شدن و اقامت در همان کشور اقدام نمود. اما با توجه به شرایط و ارزش پولی کشور ایران، برای برخی از ایرانیان، موضوع مالی، گزینه ای بسیار مهم و تاثیرگذار است. در این جا کشورهای ارزان برای تحصیل در خارج از کشور را آورده ایم . 

آزمون آنلاین PMP
مقالات
توسط : تیم محتوا

موسسه مدیریت پروژه PMI بر پایه دانش روز ، اقدام به صدور گواهی نامه ای برای مدیران مجرب پروژه می نماید. برای این کار بایستی در آزمون آنلاین PMP شرکت کرده و به موفقیت دست یابید. تسط داشتن بر استاندارد مدیریت پروژه یکی از راه های کسب موفقیت در این آزمون می باشد. این گواهی نامه از مهم ترین و معتبرترین مدارک در حوزه مدیریت پروژه در دنیا محسوب می شود. 

صفر تا صد تحصیل در ژاپن
مقالات
توسط : تیم محتوا

تحصیل در ژاپن برای بسیاری از افراد، به جهت بالا بودن استانداردهای آموزشی، حائز اهمیت است. در سیستم آموزشی این کشور، به تمامی شاخه ها و رشته های آموزشی از قبیل رشته های فنی مهندسی ، علوم سیاسی و ... اهمیت خاصی داده شده و از کیفیت بالایی برخوردار است. 

ISI آی اس آی چیست چگونه مقاله ISI بنویسیم
مقالات
توسط : تیم محتوا

آی اس آی موسسه اطلاعات علمی است که توسط یوجین کارفیلد، در سال 1960 فعالیت خود را آغاز کرده و سپس با خرید این موسسه توسط موسسه علمی تامسون ، به نام Thomson ISI نامیده شد. این موسسه در خصوص خدمات چاپ مقالات و نشریه ها فعالیت دارد. در این مقاله می خواهیم برای شما شرح دهیم که ISI چیست ؟ چگونه مقاله آی اس آی بنویسیم ؟ 

خرید بیمه دانشجویی استرالیا
مقالات
توسط : تیم محتوا

برای دانشجویانی که در کشور استرالیا تحصیل می کنند، خرید بیمه دانشجویی استرالیا ، الزامی می باشد. از همین رو می بایست پیش از اخذ ویزای تحصیلی خود، بیمه دانشجویی را ارائه کنند. دانشجویان می توانند برای خرید بیمه از طریق شرکت هایی که در دانشگاه شان مستقر هستند، اقدام کنند. میزان هزینه بیمه دانشجویی، مطابق با شرکت ها و دوره ای که خرید می کنید، بستگی خواهد داشت. 

صفر تا صد تحصیل در فرانسه
مقالات
توسط : تیم محتوا

این نکته مهمی است که بدانید در کشور فرانسه، بودجه ملی که برای آموزش منظور می شود، حدود بیست و سه درصد است. کسانی که به دنبال تحصیل در فرانسه هستند، آن را به دلیل اعتبار مدارک تحصیلی و کیفیت بالای آموزش، انتخاب می کنند. 

صفر تا صد تحصیل در ایتالیا
مقالات
توسط : تیم محتوا

دانشگاه های این کشور دارای قدمت و رتبه بالایی بوده و هزینه تحصیل و زندگی نیز در ایتالیا در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی پایین تر است. همچنین استفاده از بورسیه های تحصیلی دولتی برای رشته های مختلف، برای متقاضیان ادامه تحصیل در این کشور فراهم بوده است. این ها خود دلیل مناسبی برای تحصیل در ایتالیا می باشد.