نتایج جستجو
آزمون پزشکی IMAT چیست؟
مقالات
توسط : تیم محتوا

تدریس می ‌شوند و مکان‌ هایی برای ایتالیایی زبان ها و دانشجویان بین‌المللی خواهد بود. آزمون پزشکی IMAT ، معادل زبان آزمون پذیرش مورد استفاده برای دانشکده های پزشکی ایتالیایی که به زبان ایتالیایی تدریس می شود.

آزمون بین المللی CFA
مقالات
توسط : تیم محتوا

که شایستگی و یکپارچگی تحلیلگران مالی را اندازه گیری و تأیید می کند. با آزمون بین المللی CFA، داوطلبان موظفند سه سطح از امتحانات را در زمینه هایی مانند حسابداری، اقتصاد، اخلاق، مدیریت پول و تجزیه و تحلیل امنیتی بگذرانند.

ازمون های بین المللی زبان انگلیسی
مقالات
توسط : تیم محتوا

آزمون های بین المللی زبان انگلیسی ، جزء ضروری پذیرش در دانشگاه های برتر، مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان و کار در خارج از کشور است. داشتن نمره رضایت بخش در آزمون مهارت زبان و سایر توانایی ها می تواند

بهترین دانشگاه های استانبول
مقالات
توسط : تیم محتوا

اما برخی از بهترین دانشگاه ها و موسسات جهان را نیز خواهید یافت. بهترین دانشگاه های استانبول نیز ممکن است در دسته بندی خود دارای جذابیت های بسیاری باشند.

درباره آزمون IMAT
مقالات
توسط : تیم محتوا

همچنین فرهنگ جدیدی را کشف کنید و افق دید خود را گسترش دهید. اگر قصد دارید در یک دانشگاه ایتالیایی ثبت نام کنید، احتمالاً در حال آماده شدن برای آزمون IMAT هستید.

معافیت از هزینه دانشگاه با Application Fee
مقالات
توسط : تیم محتوا

اولین نکته ای که خود را نشان می دهد، هزینه های ورود به کالج است. در اینجاست که Application Fee می تواند راه حل مناسبی برای شما باشد تا بتوانید با معافیت از هزینه ها، در رشته مورد علاقه خود تحصیل کنید.

تحصیل در رشته پزشکی در روسیه
مقالات
توسط : تیم محتوا

رقابت شدید است و بسیاری از دانش آموزان با نمرات برجسته نمی توانند موقعیتی در دانشکده های پزشکی محلی کسب کنند. از همین روست که تحصیل در رشته پزشکی در روسیه دارای اهمیت بالایی است.

همه چیز درباره آزمون های زبان آلمانی
مقالات
توسط : تیم

در نتیجه، به جرات می توان گفت که یادگیری آلمانی گزینه بسیار جذابی است که می تواند درهای بسیاری را در آینده برای شما باز کند. در اینجا، درباره آزمون های زبان آلمانی صحبت خواهیم کرد.

داغ ترین مطالب
ویدئو های برتر