نتایج جستجو
صفر تا صد تحصیل در ژاپن
مقالات
توسط : تیم محتوا

تحصیل در ژاپن برای بسیاری از افراد، به جهت بالا بودن استانداردهای آموزشی، حائز اهمیت است. در سیستم آموزشی این کشور، به تمامی شاخه ها و رشته های آموزشی از قبیل رشته های فنی مهندسی ، علوم سیاسی و ... اهمیت خاصی داده شده و از کیفیت بالایی برخوردار است. 

ISI آی اس آی چیست چگونه مقاله ISI بنویسیم
مقالات
توسط : تیم محتوا

آی اس آی موسسه اطلاعات علمی است که توسط یوجین کارفیلد، در سال 1960 فعالیت خود را آغاز کرده و سپس با خرید این موسسه توسط موسسه علمی تامسون ، به نام Thomson ISI نامیده شد. این موسسه در خصوص خدمات چاپ مقالات و نشریه ها فعالیت دارد. در این مقاله می خواهیم برای شما شرح دهیم که ISI چیست ؟ چگونه مقاله آی اس آی بنویسیم ؟ 

خرید بیمه دانشجویی استرالیا
مقالات
توسط : تیم محتوا

برای دانشجویانی که در کشور استرالیا تحصیل می کنند، خرید بیمه دانشجویی استرالیا ، الزامی می باشد. از همین رو می بایست پیش از اخذ ویزای تحصیلی خود، بیمه دانشجویی را ارائه کنند. دانشجویان می توانند برای خرید بیمه از طریق شرکت هایی که در دانشگاه شان مستقر هستند، اقدام کنند. میزان هزینه بیمه دانشجویی، مطابق با شرکت ها و دوره ای که خرید می کنید، بستگی خواهد داشت. 

صفر تا صد تحصیل در فرانسه
مقالات
توسط : تیم محتوا

این نکته مهمی است که بدانید در کشور فرانسه، بودجه ملی که برای آموزش منظور می شود، حدود بیست و سه درصد است. کسانی که به دنبال تحصیل در فرانسه هستند، آن را به دلیل اعتبار مدارک تحصیلی و کیفیت بالای آموزش، انتخاب می کنند. 

صفر تا صد تحصیل در ایتالیا
مقالات
توسط : تیم محتوا

دانشگاه های این کشور دارای قدمت و رتبه بالایی بوده و هزینه تحصیل و زندگی نیز در ایتالیا در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی پایین تر است. همچنین استفاده از بورسیه های تحصیلی دولتی برای رشته های مختلف، برای متقاضیان ادامه تحصیل در این کشور فراهم بوده است. این ها خود دلیل مناسبی برای تحصیل در ایتالیا می باشد. 

شناسه دیجیتالی مقاله DOI چیست
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این مقاله به معرفی شناسه دیجیتالی مقاله DOI پرداخته شده است. سازمان تحقیقات ملی آمریکا در سال های پایانی قرن نوزده، اقدام به طراحی DOI نمود. در حال حاضر با نظارت International DOI Foundation کنترل می گردد. همچنین این کد مورد تایید ISO بوده و برای شناسایی اسناد الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرد.

صفر تا صد تحصیل در هلند
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این مقاله جامع به بررسی صفر تا صد تحصیل در هلند پرداخته ایم. هلند یکی از کشورهای زیبای قاره اروپاست که به خاطر گل های زیبایی که در این کشور رویانده می شود، به سرزمین گل ها شناخته می شوند. این کشور در همسایگی خود دو کشور بلژیک و آلمان را داشته و آمستردام پایتخت هلند و بزرگ ترین شهر آن می باشد. 

صفر تا صد تحصیل در استرالیا
مقالات
توسط : تیم محتوا

این کشور دارای سومین رتبه از بابت تعداد دانشجویان بین المللی بوده و برخورداری از کیفیت آموزشی بالا در دانشگاه های پیشرفته این کشور و مدارک معتبر جهانی باعث شده است که تحصیل در استرالیا برای بسیاری از کسانی که به دنبال تحصیل در خارج از کشور هستند یک مقصد مناسب باشد.

انگیزه نامه یا SOP برای اپلای چیست و چگونه نوشته می شود
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این مقاله به انگیزه نامه یا SOP برای اپلای چیست و چگونه نوشته می شود، می پردازیم. در صورتی که تصمیم دارید در کشور دیگری به تحصیل خود ادامه دهید می بایست ابتدا مدارک خود را آماده کنید. SOP یکی از این مدارک است که اهمیت زیادی دارد. این مهم است که بدانید انگیزه نامه یا SOP برای اپلای چیست و چگونه باید آن را نوشت.

معرفی دانشگاه‌ های کانادا بدون اپلیکیشن فی
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این مقاله به معرفی دانشگاه‌ های کانادا بدون اپلیکیشن فی می پردازیم. هنگامی که تصمیم داشته باشید برای پذیرش دانشگاه های کانادا، آمریکا و یا اروپااقدام نمایید،Application Fee اهمیت بسیاری پیدا خواهد کرد. برای آن که بتوانید در رشته ی دلخواهتان تحصیل کنید بایستی به دانشگاه های بسیاری درخواست بفرستید. 

داغ ترین مطالب
ویدئو های برتر